Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

Įvadas

CSU Dominguez Hills yra įsikūręs pietinėje įlankoje ir Los Andželo širdyje. Tai įvairialypė, svetinga besimokančiųjų ir pedagogų bendruomenė, bendradarbiaujanti siekiant pakeisti gyvenimą ir bendruomenes į gerąją pusę. Vykdydamas stiprią ir aktualią akademinę programą, pasiaukojantį fakulteto mentorių, pagalbinį personalą, patrauklų universiteto miestelį ir studentų patogumus, CSUDH įsipareigoja sujungti mūsų studentus į prieinamą, aukštos kokybės ir transformacinį išsilavinimą. CSUDH suteikia mūsų bendruomenėms gyvybiškai svarbų talentą, žinias, įgūdžius ir lyderystę, reikalingą klestėti šiandien ir rytoj.

Mūsų misija

Mes teikiame švietimą, stipendijas ir paslaugas, kurios yra konstruktyvios, prieinamos ir keičiamos. Mes laukiame studentų, siekiančių akademinių laimėjimų, asmeninio pasitenkinimo ir pasiruošimo šiandienos ir rytojaus darbams.

Mūsų vizija

Gyvybiškai svarbus švietimo ir ekonomikos šaltinis Pietų įlankoje CSUDH bus pripažintas kaip aukščiausio lygio visapusiškas pavyzdinis miesto universitetas Amerikoje. Būsime žinomi kaip universiteto miestelio bendruomenė ir susibūrimo vieta, kur:

Visų formų įvairovė tiriama, suprantama ir paverčiama žiniomis ir praktika, naudinga pasauliui.

Technologijos yra pritaikytos ir naudojamos siekiant peržengti švietimo ribas, kai mes kreipiamės į studentus tiek vietiniu, tiek ir pasauliniu mastu.

Tvari aplinkos, socialinė ir ekonominė praktika yra gyvenimo būdas.

Mūsų bendruomenės studentams, norintiems įgyti aukštąjį universitetinį laipsnį, suteikiamas Pathway ir gairės, kaip pasiekti sėkmę.

Fakultetas ir personalas visame universitete užsiima dinamiškų aplinkinių bendruomenių poreikių tenkinimu.

Studentų gyvenimas yra prasmingas ir ryškus.

Mūsų ir mūsų absolventų pasiekimai yra pripažinti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Galų gale mūsų studentai baigia pavyzdinį akademinį išsilavinimą, labai gerbiamą laipsnį ir nuoširdų atsidavimą teisingumui ir socialinei atsakomybei.

Vietos

  • Carson

    East Victoria Street,900, 90747, Carson

    Klausimai