Keystone logo
© Cary Edmonson
California State University, Fresno

California State University, Fresno

California State University, Fresno

Įvadas

Kalifornijos centre

Fresno valstija yra Kalifornijos širdyje, kitaip žinoma kaip Centrinis slėnis. Fresno valstijos miestelis yra apie 1 400 akrų, jame yra daugiau nei 4 000 medžių ir daug žalių atvirų erdvių, suteikiančių parką primenančią aplinką studijoms. Turime veikiančią fermą, kreminę parduotuvę, didžiausią biblioteką tarp Los Andželo ir Sakramento, „Starbucks“, kino teatrą, renginių centrą, boulingo alėją, planetariumą ir daug daugiau. Fresno valstijoje netgi yra Save Mart Center, didžiausia universiteto uždara arena vakarinėje JAV pakrantėje.

Kaip 5-as pagal dydį Kalifornijos miestas, Fresnas suteikia studentams lengvą prieigą prie daugybės sporto komandų, organizacijų, patalpų, vietų ir stažuotės galimybių. Fresno valstija yra patogioje vietoje, per tris valandas automobiliu nuvažiuosite iki Los Andželo ir San Francisko.

Fresno grafystėje yra keletas geidžiamiausių poilsio ir pramogų vietų pasaulyje. Trys nacionaliniai parkai, Yosemite, Sequoia ir Kings Canyon, yra tiesiai mūsų kieme. Greitai nuvažiuosite iki kvapą gniaužiančių peizažų, įspūdingų kanjonų, kaskadinių upių ir krioklių, didžiausių pasaulyje medžių ir nesibaigiančių takų.

Mūsų misija – teikti aukštos kokybės paslaugas tarptautiniams studentams ir būti tarptautiniu švietimo šaltiniu universiteto bendruomenei adresu California State University, Fresno .

Esame įsipareigoję:

 • Šiltai ir informatyviai sveikiname tarptautinius studentus ir pripažįstame jų svarbą bei indėlį į miestelį ir Fresno bendruomenę.
 • Tinkamų paslaugų ir pagalbos teikimas tarptautiniams studentams, kad jie nesusidurtų su iššūkiais vieni.
 • Darbas su tarptautiniais studentais, siekiant padėti jiems prisitaikyti ir suprasti savo naują aplinką patogioje aplinkoje, kur jie turi galimybių ir skatina siekti savo svajonių, dalyvauti universiteto bendruomenėje ir gauti pripažinimą.
 • Skatinti tarptautinius studentus užduoti klausimus ir siūlyti pasiūlymus, o mes darome viską, kad su pagarba, užtikrinimu ir supratimu išspręstume jų problemas.
 • Tai yra dėstytojų ir personalo šaltinis, palengvinantis tarptautinius mainus, stiprinant tarpkultūrinį bendravimą ir remiant tarptautines pastangas.
 • Informacijos teikimas būsimiems studentams ir tėvams apie universitetą ir turimos mokymosi patirties kokybę didina ir skatina nuolatinį studentų srautą iš viso pasaulio šalių.
 • Siūlome draugystę šiandien ir rytoj, kai dirbame kartu siekdami svajoti ir kurti geresnį pasaulį.

Įperkama

Fresno valstija yra nacionaliniu mastu įvertintas universitetas, kurio misija yra teikti kokybišką išsilavinimą už labai prieinamą kainą.

Kalifornijos valstijos universiteto sistema deda visas pastangas, kad studentų išlaidos būtų kuo mažesnės. Stengiamės, kad mokslas ir mokesčiai būtų konkurencingi, nes suprantame, kad prieinamumas yra svarbus veiksnys, kai studentai svarsto galimybę studijuoti užsienyje.

Kalifornija turi daug ką pasiūlyti, įskaitant puikų orą, veiklą ir ikoniškus miestus, tačiau gyvenimas Kalifornijoje gali brangti. Laimei, „Fresno“ siūlo prieinamą pragyvenimo kainą Kalifornijos širdyje, nes lengvai pasieksite Los Andželą, San Franciską ir Silicio slėnį. Fresne galite sau leisti gyventi ir mokytis, vis tiek lankydamiesi ar stažuodamiesi tokiose vietose kaip San Franciskas, nepatirdami papildomų išlaidų.

Netikėkite mūsų žodžio, daugelis tarptautinių studentų komentuoja įperkamumą kaip dalį priežasties, kodėl jie pasirinko Fresno valstiją.

Įsidarbinimo galimybės

Fresno valstijos absolventai tampa profesionalais, dirbančiais tokiose prestižinėse kompanijose kaip „Amazon“, „Apple“, „Boeing“, „Google“, „Intel“ ir „Microsoft“. Patogiai įsikūręs Kalifornijos centre, Fresno siūlo lengvą prieigą prie darbo galimybių Los Andžele, San Franciske ir Silicio slėnyje.

Nors pagrindinis jūsų atvykimo į JAV tikslas yra studijuoti Fresno valstijoje, jums yra daug įsidarbinimo ir profesinės patirties galimybių tiek studijuojant, tiek baigus studijas.

 • Užimtumas universiteto miestelyje . Įdarbinimas universiteto miestelyje turi būti vykdomas mokyklos patalpose (įskaitant vietoje veikiančias komercines įmones, teikiančias paslaugas studentams miestelyje, pavyzdžiui, mokyklos knygyne ar valgykloje). Studentai gali kreiptis dėl darbo vietų miestelyje per pirmąjį studijų semestrą Fresno valstijoje, kol bus patvirtintas Tarptautinis biuras.
 • Mokymo programos praktinis mokymas (CPT) yra galimybė įsidarbinti F-1 studentams prieš baigiant programą, kai įsidarbinimas laikomas neatsiejama mokymo programos ar akademinės programos dalimi, pavyzdžiui, stažuotė.
 • Sunkūs ekonominiai sunkumai . Fresno valstijos studentas turi turėti F-1 statusą vienerius akademinius metus, kad galėtų kreiptis dėl leidimo dėl didelių ekonominių sunkumų. Jei nėra galimybės įsidarbinti universiteto miestelyje arba jų nepakanka, tinkamas F-1 studentas gali prašyti leidimo dirbti už universiteto ribų, remdamasis dideliais ekonominiais sunkumais.
 • Neprivalomas praktinis mokymas (OPT) yra galimybė studentams išdirbti 12 mėnesių savo srityje, baigus programą Fresno valstijoje.
 • STEM pasirenkamasis praktinis mokymas : F-1 studentai, gaunantys gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) laipsnius, įtrauktus į STEM paskirtųjų studijų programų sąrašą, yra įdarbinti darbdavių, įtrauktų į E-Verify ir gavę pradinę stipendiją baigus OPT, susijusį su tokiu laipsniu, gali kreiptis dėl pratęsimo 24 mėn., kuris pratęsia OPT dar 24 mėnesiams, iš viso 3 metų OPT laikotarpį.

Priėmimai

Vietos

 • Fresno

  5241 N. Maple Ave., 93740, Fresno

Klausimai