Keystone logo
California State University, Fresno Istorijos menų bakalauras
California State University, Fresno

Istorijos menų bakalauras

Fresno, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 16 089 / per year *

Stovykloje

* su papildomais mokesčiais ir pragyvenimo išlaidomis bendros metinės išlaidos yra apie 28 584 USD

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Istorija taip pat yra viena plačiausių ir universaliausių humanitarinių mokslų. Kaip individų asmenybės formuojasi iš jų praeities patirties visumos, taip ir kultūros bei institucijos vystosi laikui bėgant. Istorijos studijos gali padėti mokiniams geriau suprasti save ir savo kultūrą bei ugdyti tolerantiškesnę ir humaniškesnę dvasią kitų atžvilgiu. Tokiu būdu, kaip ir daugelyje kitų, praeities pažinimas gali padėti mums visiems geriau suprasti ir užjausti spręsti šių dienų problemas.

Istorijos studentai mokomi skaityti suprantamai ir lyginti bei analizuoti rašytinę ir žodinę medžiagą. Be to, jie turi žinoti, kaip vertinti įrodymus ir šaltinius, kaip kritikuoti kitų raštus ir kaip atlikti tyrimus bei rašyti savarankiškai.

Istorijos katedroje dirba daugiau nei 15 dėstytojų, siūlančių platų Europos, JAV, Lotynų Amerikos, Britų imperijos, Afrikos, Artimųjų Rytų ir Tolimųjų Rytų istorijos kursų, taip pat intelektualinių dalykų kursus. ir kultūros istorija, socialinė istorija, karo istorija ir moterų istorija.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai