Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
California State University San Bernardino  College of Arts and Letters

California State University San Bernardino College of Arts and Letters

California State University San Bernardino  College of Arts and Letters

Įvadas

Mūsų mokymo programa praturtina studentus ir paruošia juos karjerai įvairiose srityse. Mūsų dėstytojai ir studentai aktyviai bendradarbiauja su mūsų vietos bendruomene, teikdami neįkainojamą viešąją paslaugą. Studentai raginami dalyvauti miestelio gyvenime ir bendruomenės tarnyboje, o tai padeda užmegzti socialinius ir profesinius ryšius visą gyvenimą. Beveik kiekviename skyriuje yra bent vienas aktyvus studentų klubas ar organizacija.

Misija

Menų ir laiškų kolegija ugdo studentų kūrybiškumą ir kritinį mąstymą, suteikdama jiems galimybę pranešti apie naujas minties ir išraiškos formas, pagrįstas pasaulinėmis menų ir raidžių tradicijomis. Kolegija yra pasiryžusi pažangiausioms stipendijoms, vizionieriškam kūrybiškumui, novatoriškam mokymui, skaitmeniniam raštingumui ir bendruomenės veiklai. Mes ugdome visą žmogų, ruošiame reflektuojančius, etiškus ir bendradarbiaujančius absolventus.

Vizija

Mes, Menų ir laiškų kolegija, tvirtiname, kad menai ir humanitariniai mokslai yra intelektualinio gyvenimo centras, leidžiantys mūsų kūrybinėms ir mokslinėms aistroms įkvėpti vietos ir globalių bendruomenių transformaciją.

Vietos

  • San Bernardino

    University Parkway,5500, 92407, San Bernardino

    Klausimai