Keystone logo
Cambridge School of Visual & Performing Arts BA (Hons) Grafika
Cambridge School of Visual & Performing Arts

BA (Hons) Grafika

Cambridge, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 000 / per year *

Stovykloje

* Namai / ES per metus | Tarptautiniai studentai: 7 845 svarų sterlingų per semestrą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Šis kursas siūlo dinamišką ir jaudinantį požiūrį į grafikos praktiką

Kurso informacija

 • Ilgis 3 metai (6 kadencijos)
 • Kursų pradžia rugsėjo mėn
 • Progresijos grafikos dizaineris, iliustratorius, meno direktorius, laisvai samdomi iliustratoriai, reklamos agentūra, prekės ženklas, skaitmeninis judantis vaizdas, tipografija, interaktyvus dizainas, pakuotės ir 3D dizainas, informacijos dizainas
 • Dėstytojų palaikymas Specialistų dėstytojų palaikymas prieinamas 5 dienas per savaitę.
 • Prieiga prie studijos Studentai gali lankytis mūsų studijose 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 8.30 val., Nuo pirmadienio iki penktadienio ir nuo 9 iki 17 val., Savaitgaliais.
 • Kaip vertinamas jūsų darbas Vaizdinės ir raštinės užduotys bei projektai.
 • Kviestiniai lektoriai Mūsų kursą praturtina daugybė kūrybingų profesionalų paskaitų ir dirbtuvių.

124092_ScreenShot2019-11-03at2.51.22PM.png

Ko tikėtis

Vienerius metus

Vykdydami praktinius seminarus ir temines projekto užduotis, tyrinėsite vaizdinės komunikacijos pagrindus ir savo unikalią vaizdinę kalbą, kurdami asmenines idėjas.

Metai du

Antraisiais metais pagrindinis dėmesys bus skiriamas įgūdžių lavinimui pagal pasirinktą specializaciją, remiantis esamomis temomis, mokomomis pirmaisiais metais. Tyrinėjant temas, sąvokas ir įvairias žiniasklaidos priemones, pagrindinis dėmesys lieka skiriamas individualios krypties patikslinimui, atliekant savęs vertinimą.

Treji metai

Jūsų paskutiniai metai yra jūsų karjeros kūrybinių menų aplinkoje pradžia. Metai prasideda įvairiais projektais, kurie palaiko kritinį ir idėjinį požiūrį į vaizdinę komunikaciją per savarankiškai inicijuotą studijų programą. Padedami dėstytojų ir pramonės specialistų, išnagrinėsite konkrečią interesų sritį ir atliksite darbą, iš kurio galėsite išsirinkti savo profesinę portfolio.

Patekimo reikalavimai

Amžius

18 metų

Išsimokslinimo lygis

Reikia išlaikyti UAL 3 lygio fondo diplomą ar išplėstinį diplomą arba lygiavertį arba sėkmingai baigusį vidurinę mokyklą (11 ar 12 metų, atsižvelgiant į gimtąją šalį) arba 2 x A lygius, lygius 64 UCAS taškams ir 1 GCSE arba lygiavertę 4 klasėje. arba C, pageidautina, susijusiame kūrybiniame dalyke

Anglų kalbos lygis tarptautiniams studentams

IELTS 5.5 (be elemento, žemesnio nei 5.5)

Portfelis

Reikalingas portfelis.

Tavo erdvė

Kiekvienas mūsų studentas turi savo darbo vietą ir nemokamą spalvotą spausdinimą. Studentai taip pat turės prieigą prie studijos bibliotekos ir mūsų fotografijos studijos. Mes taip pat suteiksime medžiagas monofoniniam spausdinimui, šilkografijai, linų spausdinimui, aukšto spaudo, sauso taško ir koliagrafo darbams mūsų tam skirtoje spaustuvėje.

Kaip mes mokome

Šio kurso metu studentai bus mokomi per specialius seminarus, kviestinius dėstytojus, įprastus „vienas su vienu“ ir grupinius mokymus.

Dalykai mokomi

Iliustracija, grafika, fotografija, spausdinimas, tipografija, judantis vaizdas; (taip pat gali būti) Vaikų iliustracijos, informacinė grafika, redakcinis dizainas, animacija, personažų dizainas, filmas, prekės ženklo kūrimas, reklama, redakcinė iliustracija, 3D iliustracija

Karjera

90% mūsų studentų dirbo 6 mėnesius po studijų baigimo 2019 m. 43% mūsų studentų, baigusių 2019 m., Įgijo pirmosios klasės laipsnį. Tai yra žymiai daugiau nei nacionalinis 28% lygis. *

* remiantis šalies vidurkiu 2017/18 m

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Kompiuterinių žaidimų kūrimo bakalauro apdovanojimai
  • London, Jungtinė Karalystė
 • BA (Hons) grafinio dizaino srityje
  • Bristol, Jungtinė Karalystė
 • BA (Hons) interjero dizaino srityje
  • Bristol, Jungtinė Karalystė