Keystone logo
Cambridge School of Visual & Performing Arts BA (Hons) mados
Cambridge School of Visual & Performing Arts

BA (Hons) mados

Cambridge, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 000 / per year *

Stovykloje

* Pradžia / ES per metus | Tarptautiniai studentai: 7 845 svarų sterlingų per semestrą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apdovanojimus pelniusio dizainerio Holly Fultono vadovaujamas mūsų kursas „Mados bakalauras (Hons)“ padeda studentams ugdyti savitą dizaino identitetą ir kūrybinius bei praktinius mados įgūdžius.

Kurso informacija

  • Ilgis 3 metai (6 kadencijos)
  • Kursų pradžia rugsėjo mėn
  • „Progression“ mados dizaineris, modelių kirpėjas, kūrybinis direktorius, stilistas, tekstilės dizaineris, drabužių technologas, mados PR
  • Dėstytojų palaikymas Specialistų dėstytojų palaikymas prieinamas 5 dienas per savaitę.
  • Prieiga prie studijos Studentai gali lankytis mūsų studijose 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 8.30 val., Nuo pirmadienio iki penktadienio ir nuo 9 iki 17 val., Savaitgaliais.
  • Kaip vertinamas jūsų darbas Vaizdinės ir raštinės užduotys bei projektai.
  • Kviestiniai lektoriai Mūsų kursą praturtina daugybė kūrybingų profesionalų paskaitų ir dirbtuvių.

124093_ScreenShot2019-11-03at2.58.41PM.png

Ko tikėtis

Vienerius metus

Pirmaisiais metais lavinsite pagrindinius projektavimo įgūdžius ir įgyvendinsite savo dizainą nuo idėjos iki drabužio per įvairias klases ir seminarus, įskaitant siuvimą, raštų pjaustymą, skaitmeninius įgūdžius, iliustravimo, paviršiaus dizaino ir pateikimo įgūdžius.

Metai du

Antraisiais metais pirmiausia sutelksite dėmesį į kūrybinį komercialumą įgyvendindami projektus su praktikuojančiais dizaineriais ir prekės ženklais. Antrąjį semestrą pradėsite kurti individualų dizaino identitetą su projektais, kurie įkvėps eksperimentuoti ir diegti naujoves. Paprastai jūs apžiūrėsite pagražinimus, atspaudus, paviršiaus dekoravimą, siuvimą ir kūrybingą siluetą. Tai padės pasiruošti paskutiniams metams.

Treji metai

Paskutiniaisiais metais jūsų individualūs dizaino interesai bus ištirti ir išdėstyti pristatant galutinę kolekciją. Jūs taip pat perimsite savo portfelio nuosavybę, išmoksite pristatyti jį profesionaliam lygiui ir išsiugdysite savireklamos perspektyvą. Paskutinio kurso studentai taip pat turi galimybę dalyvauti aukšto lygio absolventų parodoje Londone.

Patekimo reikalavimai

Amžius

18 metų

Išsimokslinimo lygis

Reikia išlaikyti UAL 3 lygio fondo diplomą arba išplėstinį diplomą arba lygiavertį arba sėkmingai baigusį vidurinę mokyklą (11 ar 12 metų, priklausomai nuo gimtosios šalies) arba 2 x A lygius, lygius 64 UCAS taškams ir 1 GCSE arba lygiavertę 4 klasę. arba C, geriausia atitinkamame kūrybiniame dalyke.

Anglų kalbos lygis tarptautiniams studentams

IELTS 5.5 (be elemento, žemesnio nei 5.5)

Portfelis

Reikalingas portfelis.

Tavo erdvė

Kiekvienas iš mūsų mokinių turi savo darbo vietą ir aprūpina savo manekenu, kalikiniu toilėms, rašto pjaustymo popieriumi ir kortele. Mes taip pat teikiame nemokamą spausdinimą iki A3 spalvų.

Kaip mes mokome

Šio kurso metu studentai bus mokomi per specialius seminarus, kviestinius dėstytojus, įprastus „vienas su vienu“ ir grupinius mokymus.

Dalykai mokomi

Moteriški, vyriški drabužiai, paviršiaus dekoravimas ir skaitmeninis spausdinimas. Kontekstinis suvokimas, dizaino kūrimas, raštų kirpimas ir drabužių kūrimas, prekės ženklo kūrimas ir savireklama.

Karjera

90% mūsų studentų dirbo 6 mėnesius po studijų baigimo 2019 m. Naujausi absolventai sulaukė nacionalinės spaudos pranešimų po to, kai demonstravo savo kolekcijas absolventų mados savaitėje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai