Keystone logo
Cambridge School of Visual & Performing Arts BA (Hons) mados prekės ženklas
Cambridge School of Visual & Performing Arts

BA (Hons) mados prekės ženklas

Cambridge, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 690 / per year *

Stovykloje

* Namai / ES: 9000 svarų sterlingų (metinis mokestis) / Tarptautiniai studentai: 15 690 svarų sterlingų (2 pusmečio mokėjimai)

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ši šiuolaikiška, kūrybinga, tačiau į karjerą orientuota programa skirta lavinti įgūdžius, naujoves ir viziją, reikalingus greitai besikeičiančiam mados prekės ženklo ir komunikacijos pasauliui.

Kurso informacija

 • Ilgis 3 metai (6 kadencijos)
 • Kursų pradžia rugsėjo mėn
 • Progresijos mados PR, stilistas, mados rinkodara, mados renginių vadovas, kūrybinis direktorius, mados žurnalistas, mados redaktorius.
 • Dėstytojų palaikymas Specialistų dėstytojų palaikymas prieinamas 5 dienas per savaitę.
 • Prieiga prie studijos Studentai gali lankytis mūsų studijose 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 8.30 val., Nuo pirmadienio iki penktadienio ir nuo 9 iki 17 val., Savaitgaliais.
 • Kaip vertinamas jūsų darbas Vaizdinės ir raštinės užduotys bei projektai.
 • Kviestiniai lektoriai Mūsų kursą praturtina daugybė kūrybingų profesionalų paskaitų ir dirbtuvių.
124094_ScreenShot2019-11-03at3.02.05PM.png

Ko tikėtis

Vienerius metus

Pirmaisiais metais jūs būsite supažindinti su tema ir tyrinėsite savo vizualinę komunikaciją, įskaitant maketus, meno kryptį su stiliumi, fotografiją ir turinio kūrimą skaitmeninėmis ir spausdintinėmis laikmenomis. Taip pat būsite supažindinti su mados skatinimu, PR ir mados prekės ženklu visame pasaulyje ir šiuolaikiniame kontekste.

Metai du

Antrais metais tobulinsite savo įgūdžius, įgytus pirmaisiais metais, ir parengsite paskutiniųjų metų specialybes. Tai gali būti iššokantys įvykiai, apžvalgos knygų kūrimas, internetinė reklaminė veikla ir spausdintos išvestys. Taip pat išmoksite profesionalių strategijų, tokių kaip savireklamos medžiagos kūrimas ir asmeninės praktikos išdėstymas mados pasaulyje.

Treji metai

Paskutiniais metais daugiausia dėmesio skirsite savo interesų sritims ir orientuositės į darbo pasaulį. Paskutiniųjų metų specializacija skirsis nuo skaitmeninių ir patirtinių kampanijų kūrimo, renginių organizavimo, prekės ženklų strategijų ir naujų produktų pristatymo iki tendencijų ir spalvų knygų, firminių išvaizdos knygų, žurnalų ir dar daugiau.

Patekimo reikalavimai

Amžius

18 metų

Išsimokslinimo lygis

Reikia išlaikyti UAL 3 lygio fondo diplomą arba išplėstinį diplomą arba lygiavertį arba sėkmingai baigusį vidurinę mokyklą (11 ar 12 metų, priklausomai nuo gimtosios šalies) arba 2 x A lygius, lygius 64 UCAS taškams ir 1 GCSE arba lygiavertę 4 klasę. arba C, geriausia atitinkamame kūrybiniame dalyke.

Anglų kalbos lygis tarptautiniams studentams

IELTS 5.5 (be elemento, žemesnio nei 5.5)

Portfelis

Nereikia portfelio.

Tavo erdvė

Kiekvienas iš mūsų studentų turi savo darbo vietą, prieigą prie studijoje esančios bibliotekos ir mūsų fotografijos studijos bei medžiagą, reikalingą spausdinti. Mes taip pat teikiame nemokamą spausdinimą ir naujausią „Adobe“ programinę įrangą.

Kaip mes mokome

Šio kurso metu studentai bus mokomi per specialius seminarus, kviestinius dėstytojus, įprastus „vienas su vienu“ ir grupinius mokymus.

Dalykai mokomi

Mados PR, stiliaus kūrimas, prekės ženklo kūrimas, mados rinkodara, renginių vadyba, kūrybinė kryptis ir mados žurnalistika, filmas, fotografija

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • BA reklama ir prekės ženklo dizainas
  • Berlin, Vokietija
 • BA (Hons) mados prekės ženklo kūrimo ir reklamos srityje
  • Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Apdovanojamas prekės ženklo dizaino bakalauras
  • Toronto, Kanada