Keystone logo
Campion College

Campion College

Campion College

Įvadas

Campion College yra pirmasis Australijos aukštojo mokslo laisvųjų menų koledžas, mokantis humanitarinių ir mokslų studentų, kurie yra Vakarų intelektualinės tradicijos pagrindas.

Mūsų bakalauro laipsnis grindžiamas tradiciniu laisvųjų menų modeliu - patikrinta švietimo struktūra, kuri skatina intelektualinį ir asmeninį studentų tobulėjimą, unikaliai paruošdama juos darbui ir gyvenimui. Tai reiškia sistemingą ir integruotą humanitarinių mokslų tyrimą, skatinant tikrą minties laisvę atveriant mintį tiesai. Šis modelis pabrėžia gebėjimą kritiškai mąstyti ir racionaliai argumentuoti, lavinant kūrybinius, analitinius ir tyrimų įgūdžius, svarbius bet kurioje karjeroje.

Kaip katalikų institucija, mes siekiame suteikti pagrindinį švietimą, kuriame būtų įtrauktos tikėjimo ir proto įžvalgos. Studentai bus supažindinti su dvasinėmis, moralinėmis, intelektualinėmis ir kultūrinėmis tikėjimo tradicijomis, kartu suprasdami krikščionybės vaidmenį Vakarų civilizacijos istorijoje. Mes saugome tiesos paiešką, išlaikydami pusiausvyrą įvairių intelektinių laisvių.

Vietos

  • Toongabbie

    8-14 Austin Woodbury Pl, 2146, Toongabbie

    Klausimai