Keystone logo
Campus02 University of Applied Sciences Išmaniosios automatikos bakalauras
Campus02 University of Applied Sciences

Išmaniosios automatikos bakalauras

Graz, Austrija

6 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 363 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Automatikos technologijų aktualumas kasdieniame gyvenime yra gerai žinomas. Skaitmeninimas yra visko pagrindas ne tik pramonėje, bet ir asmeniniame gyvenime. Išmaniosios automatikos bakalauro studijų programa yra orientuota į šias temas, žinomas bendruoju terminu „Pramonė 4.0“. „Pramonė 4.0“ apima vidinių ir išorinių įmonės vertės grandinių skaitmeninimą, taip pat produktų ir paslaugų pasiūlymus bei ištisus verslo modelius, dėl kurių ji sukelia revoliuciją. Be to, su serijine produkcija turi būti įgyvendinami individualūs klientų reikalavimai, lanksčiuose verslo ir inžineriniuose procesuose priimami optimizuoti sprendimai, didinamas išteklių našumas ir efektyvumas.

Unikalus išsilavinimas – unikalus tinklas

Automatizavimo technologijų studijų programos prasidėjo dar 1996 m., kai viena iš pirmųjų studijų programų vyks CAMPUS 02. Taigi jos siūlo platų ir įvairų įmonių tinklą, kuris remia kursą, daugiausia dėmesio skirdamos praktiniam pritaikymui, ir leidžia mums būti technologijų pažangiausiu žingsniu.

Sutelkti dėmesį į ateitį

Išmanioji automatizacija visų pirma orientuota į techninių procesų automatizavimą ir apima išmaniuosius produktus bei organizacinius procesus. Veiklos sritys apima spektrą nuo produktų ir paslaugų inžinerijos iki gamybos iki priežiūros. Štai kodėl veikla yra įvairi, ypatingą dėmesį skiriant techninių programų planavimui, kūrimui ir įgyvendinimo užduotims.

Tinkamas ateičiai

Puikios žinios apie automatizavimo technologijas suteikia pagrindą jums specializuotis vienoje iš produktų, gamybos ar proceso sričių. Šiose pagrindinėse srityse dirbsite su teoriniais pavyzdžiais, kuriuos vėliau įgyvendinsite kaip laboratorinius ir programavimo pratimus. Studijų programa vyksta anglų kalba, todėl ji geriausiai tinka darbui tarptautiniame kontekste.

Formuoti ateitį

Studijų programa „Smart Automation“ padeda formuoti ateitį diegiant techninius sprendimus. Galimybė integruoti profesinę patirtį šioje darbui palankioje dieninių studijų programoje buvo esminis aspektas rengiant mokymo programą ir organizuojant studijų laiką.

Teorija susitinka su praktika – privalumas, atveriantis darbo galimybes labai specializuotose karjeros srityse.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai