Keystone logo
Canadian Career College

Canadian Career College

Canadian Career College

Įvadas

CTS Canadian Career College : sužinokite skirtumą

CTS Canadian Career College yra vietinė privati karjeros kolegija, kurios būstinė yra Šiaurės įlankoje, Ontarijo valstijoje, su keturiais miesteliais, esančiais Šiaurės įlankoje, Bareryje, Sudberyje ir Sault Ste. Marie. Pagal 2005 m. Privačių karjeros koledžų įstatymą ji yra įregistruota kaip privati karjeros kolegija ir 30 metų moko kompetencijos sveikatos priežiūros, teisės ir teisingumo, verslo ir informacinių technologijų fakultetuose.

Kanados CTS Canadian Career College , kurios visos yra patvirtintos kaip profesinės programos pagal 2005 m. Privačių karjeros kolegijų įstatymą, yra aktualios ir, dar svarbiau, yra paklausios geografinėse vietovėse, kuriose koledžas aptarnaujamas. Visos programos trunka metus, iš kurių dauguma siūlo privalomas arba neprivalomas vietas, leidžiančias studentams praktiškai pritaikyti programų teorinius komponentus. Kaip palyginti maža mokykla, Canadian Career College gali pasiūlyti daugybę kartų su savo instruktoriais ir administracijos darbuotojais. Akademikos viceprezidentas dr. Amanda Harris teigia: „Mes didžiuojamės, kad išlaikėme nedidelį savo kolegijos dydį, nes tai padeda išlaikyti atmosferą kolegialią ir palaikančią; studentai glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais, administracijos darbuotojais ir tarpusavyje. Be to, mūsų mažas dydis leido mums išlaikyti aukštą studentų užimtumo lygį, taip pat leido mums teikti vertingas paslaugas, tokias kaip finansinė pagalba vietoje, pagalba priėmimo vietoje, nemokama brandaus amžiaus studentų auklėjimas ir testavimas, padeda rasti tinkamą ir prieinamą būstą ir pagalbą ieškant darbo - tik keletą jų įvardyti “.

Prie šio pasiryžimo išlaikyti KTS mažą ir kolegialų yra įsipareigojimas samdyti tik kokybiškus instruktorius, turinčius atitinkamos darbo jėgos patirties jų dėstomose srityse, taip pat užtikrinti, kad programos programos ir toliau būtų geriausios šalyje, skyrus laiko ir išteklius savo programoms patvirtinti ir akredituoti keliose labai konkurencingose ir griežtose akreditavimo įstaigose. Koledžas išlieka viena iš pasirinktų kolegijų Ontarijuje ir faktiškai Kanadoje, kuriai suteikta akreditacija Farmacijos techniko programai (kurią pateikė Kanados farmacijos programų akreditavimo taryba) ir Paralegal programai (Aukštosios Kanados teisės draugija). ). Be to, priklausomybių intervencijos konsultavimo programą pripažįsta Kanados priklausomybės ligų patarėjų sertifikavimo taryba.

Vietos

  • North Bay

    Seymour Street,1495, P1A 0C5, North Bay

    Programos

    Klausimai