Keystone logo
© ©Canadian University Dubai
Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Įvadas

Kanados išsilavinimas Dubajaus širdyje

Canadian University Dubai (CUD) siūlo bakalauro ir magistrantūros studijų programas, pagrįstas pasaulyje pirmaujančia tarptautine mokymo programa. Įsikūręs gyvybingame miesto verslo rajone, CUD suteikia studentams unikalią galimybę įgyti pirmos klasės Kanados išsilavinimą, kartu išgyvenant dinamišką Dubajaus, Jungtinių Arabų Emyratų, gyvenimo būdą.

Vartai į gyvenimą Kanadoje

Kiekviena iš mūsų akademinių programų siūlo galimybę pradėti aukštąjį mokslą Dubajuje, tada perkelti su kreditu į vieną iš mūsų Kanados ar kitų tarptautinių partnerių. Studijos CUD suteikia studentams vartus siekti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir įsidarbinimo galimybių Kanadoje.

Akademinio meistriškumo reputacija

Bendradarbiaujame su Kanados institucijomis partneriais kurdami pasaulinio lygio mokymo programas, o mūsų tarptautiniai fakultetai yra savo srities lyderiai. Mes teikiame platų bakalauro ir magistrantūros studijų programų pasirinkimą įvairiose architektūros ir interjero dizaino srityse; Komunikacija ir žiniasklaida; Inžinerija, taikomieji mokslai ir technologijos; Valdymas; Kūrybinės industrijos; Aplinkos sveikatos mokslai; ir socialiniai mokslai, įskaitant psichologiją ir taikomąją sociologiją.

Praktika pagrįstas mokymosi metodas

Mūsų pramonėje informuotose programose pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiems su darbu susijusiems įgūdžiams, kad absolventams būtų suteikta pirmaujanti JAE auganti žinių ekonomika. Mes siūlome studentams unikalias galimybes bendradarbiauti su vyresniųjų fakultetų taikomųjų tyrimų projektuose ir tyrinėti naujoves bei verslumą per mūsų studentų verslo inkubatorių.

Puiki studentų patirtis

Mūsų įvairialypė universiteto bendruomenė atstovauja daugiau nei 120 skirtingų tautybių, o mūsų gyvybingas studentų gyvenimas užtikrina, kad kiekvienas iš mūsų absolventų turėtų pasaulinio pilietiškumo įgūdžių ir patirties, reikalingos tobulėti šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Greiti faktai

 • Užėmė 1 vietą Dubajuje ir 25 vietą arabų regione (QS Arab Region University Rankings 2022)
 • Pateko tarp 2 % geriausių (601–650) visame pasaulyje ir 4 geriausių JAE (QS World University Rankings 2022)
 • Daugiau nei 50 tarptautinių akademinių partnerių
 • Daugiau nei 40 akredituotų programų ir koncentracijų
 • Prisijungė daugiau nei 120 studentų tautybių.
 • Tarptautinės programos akreditavimas / sertifikavimas: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada ir SHRM

Universiteto ypatybės

  Reitingai

  • Užėmė 1 vietą Dubajaus universitete (QS World University Rankings 2023) / (THE Impact Rankings 2022)
  • Pateko tarp 541–550 geriausių visame pasaulyje ir 4 geriausių JAE (QS World University Rankings 2023)
  • Užėmė 7 vietą tarptautinių studentų ir 8 tarptautinių fakultetų reitinge visame pasaulyje (QS World University Rankings 2023)
  • 18 akredituotų programų ir daugiau nei 30 specialybių / koncentracijų
  • Regioninė priklausomybė: AArU (Arabų universitetų asociacija)
  • Licencijuota Švietimo ministerijos – Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Akredituota Akademinės akreditacijos komisijos (CAA)
  • Įvairi studentų bendruomenė, turinti daugiau nei 120 tautybių
  • Tarptautinės programos akreditavimas / sertifikavimas: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada ir SHRM

  Institucinis licencijavimas ir programos akreditavimas

  Canadian University Dubai yra JAE Švietimo ministerijos – Aukštojo mokslo reikalų licencija suteikti laipsnius. Be to, visos mūsų studijų programos yra akredituotos Švietimo ministerijos – Aukštojo mokslo reikalų per Akademinės akreditacijos komisiją.

  Reitingai

  Tarptautinė

  Canadian University Dubai pagal QS World University Rankings 2022 reitingą buvo įtrauktas į 2% geriausių (601–650) visame pasaulyje ir 4 geriausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. QS (Quacquarelli Symonds) reitingų sistema yra pripažinta tarp labiausiai gerbiamų pasaulio universitetų reitingų.

  Profesinės akreditacijos ir asociacijos

  Mūsų akademinės programos skirtos paruošti studentus profesinei praktikai pasirinktoje srityje. Šis dėmesys įsidarbinimo įgūdžiams sulaukė pramonės pripažinimo iš pirmaujančių tarptautinių profesinių organizacijų, kaip nurodyta toliau. Canadian University Dubai akredituotas programas taip pat įtraukė JAE švietimo ministerija Tarptautiniame programų akreditavimo portale (IPAP).

  IPAP yra viešas portalas, kuriame pateikiama informacija apie strateginį nacionalinį KPI, kuris matuoja nacionaliniu mastu akredituotų bakalauro studijų programų, kurios gavo papildomą pripažintos tarptautinės institucijos akreditaciją, procentą.

  Tarptautinė reklamos asociacija

  CUD yra viena iš elitinių švietimo įstaigų grupės visame pasaulyje, kuriai suteiktas prestižinis Tarptautinės reklamos asociacijos (IAA) akreditacijos sertifikatas. Nauji Komunikacijos bakalauro – reklamos specializacijos absolventai gaus IAA baigimo pažymėjimą, be to, gausite platų profesinio tobulėjimo galimybių spektrą, išskirtinių IAA.

  Amerikos viešųjų ryšių draugija

  CUD yra viena iš nedaugelio Šiaurės Amerikos ir tarptautinių institucijų, pirmoji ir vienintelė MENA regione, kurią Amerikos viešųjų ryšių draugija (PRSA) akreditavo komunikacijos menų bakalauro – viešųjų ryšių programai.

  Chartered Institute of Management Accountants

  Apskaitos ir finansų bakalauro studijų programos studentai gali gauti išimčių iš aštuonių egzaminų, kurių metu įgyjama Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) profesinė kvalifikacija ir visuotinis Chartered Global Management Accountant (CGMA) profesinis paskyrimas. Tie, kurie specializuojasi rinkodaros, el. verslo ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, gali gauti penkias išimtis, o MBA absolventams taikomos kitos išimtys.

  Chartered Financial Analyst Institute

  CUD taip pat yra universitetas, susijęs su Chartered Financial Analyst (CFA) instituto universiteto prisijungimo programa. Ši priklausomybė rodo, kad mūsų apskaitos ir finansų BBA programos mokymo programa yra glaudžiai susijusi su investicijų valdymo praktika ir yra naudinga studentams, besiruošiantiems CFA® programos egzaminams.

  Atestuotų buhalterių asociacija

  Studentai, baigę apskaitos ir finansų bakalauro laipsnį nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2025 m. gruodžio 31 d., iš viso gaus septynias išimtis iš profesinės atestuotų buhalterių asociacijos (ACCA) egzaminų dokumentų, ypač susijusių su taikomosiomis žiniomis ir taikomaisiais. įgūdžių. Sužinokite daugiau čia ir ištirkite ACCA išimčių skaičiuoklę, skirtą atleistiems ACCA egzaminų darbams.

  Autodesk

  Studentai, įstoję į architektūros bakalauro, architektūros studijų bakalauro ir interjero dizaino bakalauro laipsnius, gauna naudos iš mūsų įgaliotojo akademinio partnerio su „Autodesk“, pasauline projektavimo ir gamybos technologijų lydere. Daugiau nei keturis dešimtmečius „Autodesk“ stengėsi pakeisti tai, kaip viskas gaminama. Šiuo metu jų sprendimai apima daugybę pramonės šakų, suteikdami novatoriams galimybę derinti technologijas naujais būdais, atskleisti talentus ir atskleisti įžvalgas, kad nauja taptų įmanoma.

  Arabų universitetų asociacija

  CUD didžiuojasi galėdama prisijungti prie Arabų universitetų asociacijos (AArU) kaip aktyvi narė, kuri siekia palaikyti ir sujungti aukštojo mokslo institucijas arabų pasaulyje, taip pat stiprinti jų bendradarbiavimą. Šiuo metu nevyriausybinei organizacijai priklauso 280 arabų universitetų, iš kurių 12 yra Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

  Kanados aplinkosaugos karjeros organizacija

  CUD aplinkos sveikatos vadybos bakalauras atitinka Kanados aplinkos karjeros organizacijos (ECO Canada) tarptautinį aplinkosaugos praktikos kompetencijos standartą, suderintą su augančiais pasaulinės aplinkosaugos darbo jėgos darbo rinkos poreikiais. Ši tarptautinė aplinkosaugos programos antrosios pakopos akreditacija pripažįsta CUD už mūsų įsipareigojimą siekti aukštos kokybės švietimo, atskaitomybės ir visuomenės pasitikėjimo.

  Atsakingo valdymo ugdymo principai

  CUD didžiuojasi Atsakingo valdymo ugdymo principų (PRME) – pasaulinės Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo iniciatyvos, skirtos skatinti atsakingo ir tvaraus valdymo ugdymą, apimančio 850 pirmaujančių verslo ir vadybos mokyklų 95 šalyse, narys.

  Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija

  Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija (SHRM) pripažino CUD už mūsų žmogiškųjų išteklių valdymo BBA suderinimą su SHRM žmogiškųjų išteklių (HR) mokymo programos vadovu ir šablonais nuo 2020 m. Pasauliniu mastu SHRM pripažino daugiau nei 400 programų maždaug 375 švietimo įstaigose už tai, kad jos atitinka jos gaires ir šablonus, apibrėžiančias minimalias žmogiškųjų išteklių turinio sritis, kurias turėtų studijuoti bakalauro ir magistrantūros HR studentai. Gairės yra SHRM akademinės iniciatyvos dalis, kuria siekiama apibrėžti universitetinėse verslo mokyklose dėstomus žmogiškųjų išteklių švietimo standartus ir padėti joms kurti studijų programas, atitinkančias šiuos standartus.

  Tarptautinė universitetų asociacija

  Canadian University Dubai (CUD) prisijungė prie Tarptautinės universitetų asociacijos (IAU), toliau parodydama savo įsipareigojimą plėsti pasaulinį institucinių partnerių tinklą ir palengvinti mūsų švietimą bei taikomųjų tyrimų plėtrą, kad sustiprintume akademinius ir kultūrinius mainus.

  Vietos

  • Dubai

   Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Klausimai