Keystone logo
Canary Islands Business School

Canary Islands Business School

Canary Islands Business School

Įvadas

Išsilavinimas ir gyvenimo kokybė

CIBS, verslo mokykla gražiame ir šiltame Las Palme nuo 1986 m

Canary Islands Business School („Fundación Escuela de Negocios MBA“) yra pelno nesiekianti institucija, kurios tikslas – verslo plėtra, studijos ir moksliniai tyrimai Gran Kanarijos Las Palme.

CIBS, įkurta 1986 m., yra privati įstaiga, siūlanti bakalauro studijų programas ir vadovų išsilavinimą (MBA ir vadovų tobulinimo programas). Taip pat vykdome iki bakalauro studijų verslo stovyklas ir žiemos bei vasaros mokyklų vadovų programas tarptautiniams vadovams.

Turėdami aiškų tarptautinį pašaukimą, mūsų misija yra suteikti savo studentams įvairiapusių ir atnaujintų verslo ir verslumo žinių, kad jie galėtų tobulėti kaip būsimi lyderiai, generalinis direktorius ir prestižiniai specialistai.

Mūsų partneriai

„ Canary Islands Business School “ prioritetu vertiname įmonių ir institucijų bendradarbiavimą ir dalyvavimą, kad mūsų vizija būtų teisinga ir puikiai vykdytume savo misiją. Todėl norime, kad jie dalyvautų mūsų veikloje per mūsų stažuočių programą, siekdami nuolat tobulinti verslo valdymą.

Stažuotės reikalauja valstybinių ir privačių įmonių bendradarbiavimo. Su jais pasirašome bendradarbiavimo sutartis, kuriose yra sąlygos ir pagrindas, skatinantis abipusiai naudingą patirtį.

Mokymasis dirbant su profesionalais

Mūsų instruktoriai ir mokytojai yra profesionalai, turintys aiškų pašaukimą dalytis savo žiniomis ir patirtimi. Mes dirbame su naujausiomis verslo tendencijomis tarptautinėje aplinkoje, kad mūsų studentai taptų savo likimo šeimininkais.

Vietos

  • Municipality of Las Palmas

    Calle Rubén Darío,6, 35005, Municipality of Las Palmas

Klausimai