Keystone logo
Capital University

Capital University

Capital University

Įvadas

Capital University yra privati ketverių metų bakalauro studijų įstaiga ir magistrantūros mokykla, įsikūrusi sostinėje Kolumbo mieste, Ohajo valstijoje. Sostinėje mes pakeičiame gyvenimą per aukštąjį mokslą, o mūsų tikslas yra tikslas. Taikydami visapusišką, didelio poveikio ir konvergencinį požiūrį į mokymą ir mokymąsi mes surandame, maitiname ir tobuliname kiekvieno iš mūsų vaidmenį - nesvarbu, kokie esame.

Turėdamas šaknis, kurios mus tvirtai grindžia akademinio meistriškumo, nemokamų tyrimų ir kiekvieno studento individualaus tobulėjimo istorijoje, „Capital“ sujungia asmeninį dėmesį su subalansuotu laisvųjų menų ir profesinių studijų išsilavinimu. Nuo pat įkūrimo liuteronų bažnyčioje 1830 m. Ir kaip universitetas 1850 m., Kapitalas buvo agentas formuojant įsitraukusius piliečius ir tikslingus lyderius, kurie tobulina savo pramonę, bendruomenes ir visuomenę.

Mūsų šaknys mus saugo, nes mes linkstame link naujovių, naujų žinių ir geresnių būdų prisidėti. Mūsų vertybės mus grindžia, nes pašaliname kliūtis kiekvienam studentui, dėstytojui, personalui, bendruomenės nariui ir kaimynui suteikti galimybę nuveikti daugiau, o ne mažiau.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Hamilton Garden

    Hamilton Garden, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai