Keystone logo
Cardiff University BSc psichologija
Cardiff University

BSc psichologija

Cardiff, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Stovykloje

* užsienyje | antriesiems ir tretiesiems metams: 9250 svarų sterlingų / pirmiesiems metams: 9000 svarų sterlingų

Įvadas

Psichologija - tai sistemingas ir mokslinis proto ir elgesio tyrimas. Psichologai tyrinėja, kaip mąstome, jaučiame ir elgiamės individualiai ir kaip socialinės grupės nariai. Psichologija plačiai taikoma sveikatos ir socialinių paslaugų, pramonės ir prekybos bei švietimo srityse.

Šioje trejų metų programoje psichologiją studijuosite moksliniu požiūriu, daugiausia dėmesio skirdami socialiniams, kognityviniams ir biologiniams aspektams. Įsilieję į aktyvią mokslinių tyrimų aplinką, šiame kurse ugdysite kritinius kiekybinius ir kokybinius įgūdžius, kurie leis jums prognozuoti ir paaiškinti žmonių elgesį.

Šį kursą akreditavo Britų psichologų draugija, o jį dėsto entuziastingi, moksliniais tyrimais užsiimantys dėstytojai iš vieno iš pirmaujančių Jungtinės Karalystės psichologijos tyrimų padalinių.

Kodėl studijuoti šį kursą

Šioje trejų metų programoje psichologiją studijuosite moksliniu požiūriu, daugiausia dėmesio skirdami socialiniams, kognityviniams ir biologiniams aspektams. Jums dėstys praktikuojantys mokslininkai, daugeliu atvejų - pagrindiniai savo srities ekspertai.

Akredituota Britų psichologų draugijos (BPS)

Ši programa atitinka BPS nustatytus aukštos kokybės švietimo standartus.

10 geriausių

Mes reitinguojami į viršų 10 psichologijos Jungtinėje Karalystėje (Complete University Guide, 2024).

Galimybė įgyti profesinės patirties studijuojant

Esame viena iš nedaugelio psichologijos mokyklų, siūlančių galimybę įgyti profesinės patirties studijuojant psichologiją su profesine praktika (bakalauro laipsnis).

96 % užimtumas

96% mūsų absolventų dirba, toliau studijuoja, arba abu 15 mėnesių po to, kai baigė savo kursą (Absolventų rezultatų apklausa, 2021/22).

Tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, dalyvaujantys kuriant ir rengiant kursus

95% mūsų mokslinių tyrimų yra pirmaujanti pasaulyje arba tarptautiniu mastu puikus (Mokslinių tyrimų kompetencijos sistema, 2021). Jus mokys tyrėjai, kurie dirba įvairiose psichologijos srityse, siekdami spręsti pagrindinius visuomenės ir aplinkos iššūkius.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai