Keystone logo
Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Įvadas

Carl Benz School of Engineering yra visame pasaulyje žinomo Karlsruhe technologijos instituto (KIT) Mechanikos inžinerijos koledžas ir siūlo mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį anglų kalba.

Carl Benz School yra nepriklausoma Karlsruhe technologijos instituto (KIT) institucija, kurios struktūra panaši į kolegiją. Tai suteikia studentams iš viso pasaulio galimybę studijuoti mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį tik anglų kalba arba tiesiog susipažinti su inžinerijos studijomis vienoje iš vasaros mokyklų. Sėkmingai baigusiems 3 metų programą studentams KIT suteikiamas mokslų bakalauro (B.Sc.) laipsnis.

Kaip KIT dalis, Carl Benz mokykla kuria ir perteikia žinias visuomenei ir aplinkai. Nuo fundamentinių tyrimų iki taikomųjų programų – KIT puikiai tinka įvairiose disciplinose, ty gamtos, inžinerijos, ekonomikos ir humanitarinių bei socialinių mokslų srityse. Ji siekia svariai prisidėti prie globalių žmonijos iššūkių energijos , mobilumo ir informacijos srityse. Kaip Helmholtz asociacijos tyrimų universitetas, KIT yra unikali mokslo ir švietimo institucija, dalyvaujanti tarptautiniame konkurse ir užimanti lyderio poziciją technologijų universitetuose visame pasaulyje (žr. Reitingus ). KIT inovacijų pastangos nutiesia tiltą tarp svarbių mokslinių išvadų ir jų pritaikymo visuomenės labui, ekonominei gerovei ir mūsų natūralaus gyvybės pagrindo išsaugojimui.

Visą savo studijų laiką Carl Benz mokyklos studentai gauna privilegiją įvairiais tarptautinės kolegijos tipo priedais:

 • Studentai turi prieigą prie KIT patalpų ir paslaugų.
 • Studentai lanko kompaktines elitinės struktūros klases, kurias siūlo KIT universiteto dėstytojai.
 • Studentai gauna nuolatinį profesinį orientavimą ir paramą.
 • Studentai įsijungia į įvairias socialines veiklas, daugiausia dėmesio skirdami ne tik studijoms, bet ir glaudaus tarptautinio bendraamžių tinklo kūrimui, draugystei ir visą gyvenimą trunkantiems ryšiams bei individualiam augimui.

Kodėl verta mokytis Carl Benz mokykloje?

Tarptautinė orientacija

CBS yra įvairiapusė, atvira ir labai tarptautiniu mastu orientuota. Universitete yra daugiau nei 90% tarptautinių studentų, o mūsų absolventai yra iš daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

Stiprus pramonės tinklas

Daugelis absolventų nori patekti į Vokietijos darbo rinką. Norėdami tai palengvinti, skatiname savo studentus atlikti praktiką. Pagal specializaciją Global Production Management studentai netgi dalyvauja pramonės mokymo programoje.

Studijuokite inžinerijos ateitį

B.Sc. yra padalintas į pagrindines mechanikos inžinerijos krypties studijas, įskaitant automobilių inžinerijos, pasaulinės gamybos valdymo ir (arba) energetikos inžinerijos specializaciją.

Studijų ir karjeros orientavimas

CBS teikia studentams pagalbą kasdieniais klausimais su individualizuotomis studijų gairėmis ir personalizuotomis karjeros paslaugomis.

Ideali vieta

Karlsrūhė yra pačioje Europos širdyje ir siūlo lengvą priėjimą prie kalnų, ežerų, upių, miškų, pilių, slidinėjimo ir kitų lauko sporto šakų. Daugelį Europos vietų, pavyzdžiui, Paryžių (2,5 valandos), Amsterdamą (5,5 valandos), Londoną (6 valandos) ar Prahą (7 valandos), patogu ir greitai pasiekti traukiniu.

Universiteto ypatybės

Saugus būstas universiteto miestelyje

CBS siūlo viską viename: po vienu stogu galima rasti apgyvendinimą miestelyje ir akademinius žmones, taip pat laisvalaikio patalpas (ty muzikos kambarį).

  Vietos

  • Karlsruhe

   Schloßplatz,19, 76131, Karlsruhe

  • Suzhou

   Suzhou, Kinija

   Klausimai