Keystone logo
Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Įvadas

Sveiki atvykę į Karletono universitetą, Kanados sostinės universitetą!

Karletono universitetas, Kanados sostinės universitetas, yra dinamiškas ir novatoriškas universitetas, tvirtai atsidavęs mokymui, tyrimams ir mokymuisi. Mūsų akademinės programos, universiteto bendruomenė, sostinės vieta ir pasaulinės galimybės suteikia daugybę galimybių mokytis tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Karletono universitetas yra Otavoje, G7 sostinėje, kurioje siūlomos galimybės, kurių nerasite niekur kitur. Otava, pirmiausia žinoma kaip Kanados federalinės vyriausybės būstinė, yra tai ir dar daugiau. Jame yra daugiau nei 130 ambasadų ir aukštų komisijų iš viso pasaulio, taip pat daugybė nacionalinių organizacijų ir muziejų. Didelė dalis Kanados pagrindinių medicinos, klinikinių ir gyvosios gamtos mokslų tyrimų centrų yra Otavos srityje, taip pat technologijų pramonė, kurią sudaro daugiau nei 1900 įmonių.

Otava taip pat yra viena gražiausių pasaulio sostinių su daugybe kaimyninių parkų ir ramių žaliųjų erdvių, vandens kelių, vingiuojančių per miestą, ir istorinių bei architektūrinių paminklų. Nacionalinės sostinės regione yra nuostabus Gatineau parkas, kuriame yra 165 km pėsčiųjų takų.

Įsikūręs gražiame miestelyje, vos kelios minutės nuo miesto centro, Carleton užsitarnavo vieno iš geriausių universitetų tarptautinių reikalų, komercijos, žurnalistikos ir aukštųjų technologijų srityse. Platus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomų programų asortimentas suteikia galimybę lanksčiai pasirinkti laipsnį, kuris atitinka jūsų interesus.

Geriausios mokymosi aplinkos sujungia teoriją ir praktiką. Tyrimai rodo, kad patirtinis mokymasis prisideda prie studentų įsitraukimo, gilesnio mokymosi, geresnių akademinių rezultatų ir geresnių darbo bei gyvenimo įgūdžių. „Carleton“ siekia suteikti mokiniams tikros patirties, kuri perteiktų klasę pasauliui ir pasaulį klasėje. Mes akcentuojame praktinius tyrimus, bendruomenės įsitraukimą, darbo patirtį ir įtraukiantį mokymąsi.

Daugelyje mūsų programų siūlomos kooperacijos arba praktikos galimybės, leidžiančios studentams tobulinti savo įgūdžius darbo vietoje. Mes taip pat skatiname bakalauro studijas, verslumo iniciatyvas ir mokymąsi bendruomenės paslaugų srityje. Mokama „realaus pasaulio“ patirtis papildo viską, kas mokoma klasėje, ir atveria galimybes baigus bakalauro laipsnį.

Carleton jau seniai pritraukia tarptautinius studentus į mūsų svetingą ir įtraukų miestelį. Šiandien universitete yra apie 4500 tarptautinių studentų iš 150 šalių, kuriant įvairiapusę ir palaikančią akademinę bendruomenę. Esame įsipareigoję duoti grąžą per švietimą, kartu siekdami prisidėti prie bendrojo gėrio. Šios pamatinės vertybės yra universiteto dėmesio moksliniams tyrimams, bendruomenės partnerystei ir mokymo kompetencijai esmė.

Statistika

Turėdamas daugiau nei 100 pagrindinių krypčių ir specializacijų, Carleton siūlo 22 bakalauro studijų programas Menų ir socialinių mokslų, Verslo, Inžinerijos ir dizaino, Mokslo ir Viešųjų reikalų fakultetuose. Daugiau nei 30 000 studentų mėgaujasi mūsų mažomis ir interaktyviomis klasėmis, naujausiais moksliniais tyrimais, laboratorinėmis ir sporto patalpomis.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Ottawa

   315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

   Klausimai