Keystone logo
Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Įvadas

Sveiki atvykę į Karletono universitetą, Kanados sostinės universitetą!

Karletono universitetas, Kanados sostinės universitetas, yra dinamiškas ir novatoriškas universitetas, tvirtai atsidavęs mokymui, tyrimams ir mokymuisi. Mūsų akademinės programos, universiteto bendruomenė, sostinės vieta ir pasaulinės galimybės suteikia daugybę galimybių mokytis tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Karletono universitetas yra Otavoje, G7 sostinėje, kurioje siūlomos galimybės, kurių nerasite niekur kitur. Otava, pirmiausia žinoma kaip Kanados federalinės vyriausybės būstinė, yra tai ir dar daugiau. Jame yra daugiau nei 130 ambasadų ir aukštų komisijų iš viso pasaulio, taip pat daugybė nacionalinių organizacijų ir muziejų. Didelė dalis Kanados pagrindinių medicinos, klinikinių ir gyvosios gamtos mokslų tyrimų centrų yra Otavos srityje, taip pat technologijų pramonė, kurią sudaro daugiau nei 1900 įmonių.

Otava taip pat yra viena gražiausių pasaulio sostinių su daugybe kaimyninių parkų ir ramių žaliųjų erdvių, vandens kelių, vingiuojančių per miestą, ir istorinių bei architektūrinių paminklų. Nacionalinės sostinės regione yra nuostabus Gatineau parkas, kuriame yra 165 km pėsčiųjų takų.

Įsikūręs gražiame miestelyje, vos kelios minutės nuo miesto centro, Carleton užsitarnavo vieno iš geriausių universitetų tarptautinių reikalų, komercijos, žurnalistikos ir aukštųjų technologijų srityse. Platus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomų programų asortimentas suteikia galimybę lanksčiai pasirinkti laipsnį, kuris atitinka jūsų interesus.

Geriausios mokymosi aplinkos sujungia teoriją ir praktiką. Tyrimai rodo, kad patirtinis mokymasis prisideda prie studentų įsitraukimo, gilesnio mokymosi, geresnių akademinių rezultatų ir geresnių darbo bei gyvenimo įgūdžių. „Carleton“ siekia suteikti mokiniams tikros patirties, kuri perteiktų klasę pasauliui ir pasaulį klasėje. Mes akcentuojame praktinius tyrimus, bendruomenės įsitraukimą, darbo patirtį ir įtraukiantį mokymąsi.

Daugelyje mūsų programų siūlomos kooperacijos arba praktikos galimybės, leidžiančios studentams tobulinti savo įgūdžius darbo vietoje. Mes taip pat skatiname bakalauro studijas, verslumo iniciatyvas ir mokymąsi bendruomenės paslaugų srityje. Mokama „realaus pasaulio“ patirtis papildo viską, kas mokoma klasėje, ir atveria galimybes baigus bakalauro laipsnį.

Carleton jau seniai pritraukia tarptautinius studentus į mūsų svetingą ir įtraukų miestelį. Šiandien universitete yra apie 4500 tarptautinių studentų iš 150 šalių, kuriant įvairiapusę ir palaikančią akademinę bendruomenę. Esame įsipareigoję duoti grąžą per švietimą, kartu siekdami prisidėti prie bendrojo gėrio. Šios pamatinės vertybės yra universiteto dėmesio moksliniams tyrimams, bendruomenės partnerystei ir mokymo kompetencijai esmė.

Statistika

Turėdamas daugiau nei 100 pagrindinių krypčių ir specializacijų, Carleton siūlo 22 bakalauro studijų programas Menų ir socialinių mokslų, Verslo, Inžinerijos ir dizaino, Mokslo ir Viešųjų reikalų fakultetuose. Daugiau nei 30 000 studentų mėgaujasi mūsų mažomis ir interaktyviomis klasėmis, naujausiais moksliniais tyrimais, laboratorinėmis ir sporto patalpomis.

  Universiteto ypatybės

  COVID pareiškimas:

  * Apsilankykite jų svetainėje, kad gautumėte naujausią informaciją apie sveikatą ir saugą, susijusią su gyvenimu gyvenamojoje vietoje dabartinės pasaulinės krizės metu.

  Susiraskite draugų ir mėgaukitės patogumu gyventi miestelyje

  Rezidencija yra ideali, jei norite patirti universitetinį gyvenimą kaip gyvybingos, glaudžios bendruomenės narys. Carletone yra aštuonios gyvenamosios salės, todėl jums patiks gyventi keliomis minutėmis nuo pamokų, bibliotekos, lengvosios atletikos ir didelės valgomojo salės. Rezidencija siūlo draugystę, paramą, patogumą ir bendruomenę!

  „Carleton“ apdovanojimus pelniusi programa „Residence Life“ skirta padėti jums pasiekti akademinius ir asmeninius tikslus. Ji apima konsultantus, gyvenančius gyvenamojoje vietoje, ir mokymąsi ne klasėje.

  Pirmųjų metų gyvenimo garantija

  „Carleton“ visiems naujiems, pirmakursiams, įstojantiems tiesiai iš vidurinės mokyklos, garantuojamas dvivietis tradicinis kambarys. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite jų svetainėje.

   Stipendijos ir finansavimas

   Bakalauro įstojimo stipendijos

   Kai kreipiatės į Carleton, jums automatiškai bus atsižvelgiama į stojamąsias stipendijas (taip – ir tarptautiniams studentams)! Šie apdovanojimai svyruoja nuo 1 000 USD iki 4 000 CAD per metus, atsižvelgiant į jūsų priėmimo vidurkį, ir kasmet atnaujinami atsižvelgiant į akademinius rezultatus. Paraiška nereikalinga. (Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite jų svetainėje arba atsiųskite informacijos užklausą.)

   Stipendijų skaičius Vertė Priėmimo vidurkis

   • Neribota @ 16 000 $ 4 000 x ketveri metai Atnaujinama* 95–100 %
   • Neribota @ 12 000 $ 3 000 x ketveri metai Atnaujinama* 90–94,9 %
   • Neribota @ 8 000 $ 2 000 $ x ketveri metai Atnaujinama* 85–89,9 %
   • Neribota @ 4 000 $ 1 000 $ x ketveri metai Atnaujinama* 80–84,9 %

   * Stipendijos gali būti atnaujinamos turint A statusą (metinis GPA 10,0). Atsinaujinantys reiškia, kad jei jie bus prarasti per vienerius metus, jie gali būti atgauti kitais metais.

   Campus Life & Facilities

   Rūpinimasis yra įtrauktas į Carleton bendruomenę, parama apima visas sritis – akademinius, finansavimo, karjeros tikslus, sveikatą ir gerovę – taip pat daug socialinių ir linksmų užsiėmimų! „Carleton“ užėmė trečią vietą pagal bendrą studentų pasitenkinimą („Maclean's“, 2021 m.), daugiausia dėl studentams prieinamų paslaugų – visos skirtos sėkmingam universiteto mokymuisi.

   Akademinė pagalba yra ypač tvirta, nes vyksta kolegų studijų sesijos, seminarai apie pasirengimą egzaminams, akademinis rašymas ir daug daugiau. Karjeros ir kooperatyvų biurai padeda studentams susirasti bendradarbiavimo vietas, organizuoti tinklų renginius ir karjeros muges bei pasiruošti darbui, pateikdami gyvenimo aprašymus, motyvacinius laiškus ir interviu įgūdžius.

   Studentai taip pat turi daug galimybių savanoriauti ir įsitraukti į platesnę bendruomenę.

   Tarptautiniai studentai gauna specialią pagalbą iš Carleton tarptautinių studentų paslaugų biuro. Šis biuras organizuoja tarptautinių studentų orientaciją ir atvykimą studijų pradžioje, taip pat smagią kultūrinę ir socialinę veiklą ištisus metus. Tarptautiniai studentai gali gauti specialius kolegų patarėjus, taip pat patarimus ir seminarus įvairiais klausimais, įskaitant:

   • Biudžeto sudarymas
   • Sveikatos draudimas
   • Imigracija
   • Studijų ir darbo leidimai

   PASLAUGOS

   Jei ieškote gražios studijų vietos, Carleton yra gražiame 62 hektarų miestelyje, kurį riboja Rideau upė ir istorinis Rideau kanalas. Galite leisti laiką gamtoje pačioje jų tautos sostinės širdyje!

   „Carleton“ turi pramonės remiamas laboratorijas ir patalpas (kurias remia „Alcatel“, „Texas Instruments“, „Huawei“ ir TELUS), naujus ekologiškus pastatus, skirtus bendradarbiavimui ir tvarumui, ir apdovanojimus pelniusią biblioteką su atradimų centru (žaidimų laboratorija, 3 D spausdintuvai ir treniruočių stalai).

   Jie taip pat turi daugybę lengvosios atletikos įrenginių:

   • 50 metrų baseinas su nardymo bokštu
   • Tarptautiniai skvošo kortai
   • Sporto centras su daugybe kardio ir svorio treniruočių galimybių
   • Pirtys ir sporto salės
   • Uždara sporto aikštelė su bėgimo taku
   • Dviejų padų ledo zona
   • Penki teniso kortai
   • 3000 vietų futbolo/futbolo stadionas
   • Siūloma daugiau nei 120 įdomių užsiėmimų

   Įsitikinkite patys: apsilankykite virtualioje kelionėje po Carleton jų svetainėje!

   Pamokų lankymas yra tik viena jūsų universiteto patirties dalis. Gyvenimas miesteliu taip pat susijęs su prisijungimu prie klubų ir draugijų, specialių renginių ir paskaitų naudojimu, bendravimu su draugais ir dalyvavimu vienoje iš bendruomenės informavimo programų.

   Daugiau nei 300 klubų ir draugijų

   Jų platus klubų ir draugijų tinklas yra dar vienas puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir užsiimti savo pomėgiais ne klasėje.

   Įvairi ir palaikanti bendruomenė

   Jų universiteto bendruomenė daug dėmesio skiria pagarbios ir palankios aplinkos, kurioje studentai gali klestėti akademiškai ir socialiai, sukūrimui.

   Carleton jau seniai priima studentus iš viso pasaulio – 14 procentų mūsų daugiau nei 31 000 studentų yra tarptautiniai studentai iš daugiau nei 140 šalių.

   Kartu stipriau

   Greitai pamatysite, kad dalis Carleton kultūros įneša reikšmingą indėlį. Studentai, dėstytojai ir darbuotojai dalyvauja atliekant mokslinius tyrimus ir bendradarbiaujant, taip pat savanoriaujant ir kuriant bendruomenę tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu. „Carleton“ turi daug galimybių mokytis ir augti iš įvairių perspektyvų bei tapti įsitraukusiais pasaulio piliečiais.

   Lengvoji atletika

   Kad ir koks būtų jūsų sportinis pomėgis ar kūno rengybos lygis, tikrai rasite tai, kas jums tinka. Galite išbandyti komandą, užsiregistruoti į vieną iš daugelio mūsų kūno rengybos užsiėmimų arba pasinaudoti mūsų gausia įranga.

   English Language Requirements

   Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

   Vietos

   • Ottawa

    315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

    Klausimai