Keystone logo
© Carroll University
Carroll University

Carroll University

Carroll University

Įvadas

Tikras pionierius, Carroll University yra pirmoji Viskonsino ketverių metų aukštojo mokslo institucija. Mūsų privatus universitetas remiasi laisvųjų menų tradicijomis ir yra sveikatos mokslų lyderis. Mes siūlome daugiau nei 95 studijų sritis, įskaitant įvairias absolventų programas ir klinikinį fizinės terapijos daktaro laipsnį. Nuo 1846 m. mes parengėme savo studentus gyventi tikslo ir prasmės gyvenimą per mokymosi galimybes ir patirtį įvairioje ir globalioje visuomenėje.

Ką reiškia būti pionieriumi? Tai reiškia būti turtingos istorijos ir tradicijų dalimi, kuri ir toliau formuoja mūsų universiteto bendruomenę. Tai įtraukiama į tyrinėjimų ir atradimų dvasią, kuri prasidėjo nuo mūsų įkūrėjų. Pionieriai trokšta daugiau sužinoti apie pasaulį, kuriame gyvena, ir apie tai, kaip jie pasižymės pateikdami naują požiūrį. „Carroll“ mes gyvename vadovaudamiesi tam tikromis vertybėmis, kurios verčia mus siekti tobulumo, peržengti ribas ir su sutiktais elgtis pagarbiai, maloniai ir oriai.

Mokymosi bendruomenė

Siūlome pasirinkimą bakalauro studijų ir magistrantūros studijų programoms. Mūsų studentai siekia savo aistros ruošdamiesi savo karjerai per Menų ir mokslų kolegiją, Sveikatos mokslų kolegiją, Verslo mokyklą ir Švietimo ir žmogiškųjų paslaugų mokyklą. Mūsų fakultetas asmeniškai investuoja į savo studentų sėkmę. Jie teikia pirmenybę geram jų pažinimui, o tai reiškia geresnę paramą jiems siekiant individualių akademinių ir asmeninių tikslų. Carroll išsiskiria savo Pioneer Core. Šis unikalus bendrojo išsilavinimo reikalavimas per visą studento akademinę karjerą jungia tarpkultūrinius akcentus, supažindindamas juos su kultūromis, idėjomis ir įsitikinimais, kurie skiriasi nuo jų pačių.

Ideali vieta

„Carroll“ yra patogioje vietoje, istoriniame Waukesha rajono rajone, Viskonsine, vos už kvartalų nuo žavingo upės miesto, kuriame gausu parduotuvių, maitinimo ir pramogų lauke. Mes esame mažiau nei pusvalandis nuo Milvokio, didžiausio Viskonsino miesto, ir mažiau nei dvi valandos kelio automobiliu nuo Čikagos.

Rūpestinga bendruomenė

Carroll yra glaudžiai susijusi bendruomenė, kurioje rūpinimasis yra daugiau nei klišė. Prisiimti atsakomybę už tai, kad pasaulis būtų geresnis, yra mūsų dalis. Nuo pirmos dienos universiteto miestelyje mūsų studentai dalyvauja paslaugų veikloje, mokėdami jas grąžindami visoje Didžiojoje Vakešoje ir Milvokyje.

Aktyvus miestelis

Mūsų pionieriai mokosi ir auga ir už klasės ribų. Mūsų konkurencinė dvasia klesti mūsų 23 NCAA III diviziono sporto komandose. Mūsų studentai taip pat skiria laiko siekti savo aistrų arba tyrinėti naujas sritis, tokias kaip muzika, teatras, menas, fotografija ir kt. Su daugiau nei 50 studentų organizacijų nesunku tyrinėti įvairius pomėgius ir susirasti draugų.

Pionieriai skatinami: „ Carroll University “ nauja išskirtinumo vizija yra strateginis planas, nubrėžiantis ambicingą ir dinamišką kelią į priekį: kuriam būdingos naujovės ir verslumas, kurį skatina šiandieninių pionierių atsidavimas ir polėkis.

Nuo 1846 m. permaininga Carroll patirtis suformavo dešimčių tūkstančių studentų gyvenimus. Šie pionieriai buvo įkvėpti vadovauti pašaukimui ir gyventi sėkmingą bei prasmingą gyvenimą. Mūsų alumnai/ae daro įtaką savo bendruomenėms ir kitų gyvenimui. Jie stoja prieš neteisybę ir tyrinėja mūsų bendrą žmogiškumą per tikėjimą, meną, vadovaudami verslui, mokydami vaikus ir suaugusiuosius, rūpindamiesi ligoniais ir saugodami aplinką. Pionieriai apšviečia mūsų pagarbos, sąžiningumo ir priežiūros etosą.

Su kiekviena baigiančia klasę mūsų pasiekiamumas plečiasi ir mūsų atsakomybė auga, kad įkvėptume mokinius atrasti tikrąjį tikslą, tapti geriausia savo versija ir pasiruošti apgalvotam darbui, kad pasaulis būtų geresnis visiems. Jie yra dalis išdidžios linijos, kuri stiprėjo su kiekviena nauja studentų, dėstytojų, personalo ir absolventų karta.

Kaip ir tie, kurie ėjo anksčiau, jie yra pirmūnai.

„ Carroll University pakeis pasaulį į gerąją pusę pasitelkęs aktyvų švietimą“.

Strateginio plano tikslai

Per ateinančius septynerius metus Carroll University strateginis planas bus sutelktas į keturias pagrindines sritis:

Mokymo ir mokymosi tobulinimas

Carroll University taps lyderiu ugdant mokinius, sumaniai paruoštus mokymuisi visą gyvenimą ir profesinei sėkmei.

Carroll patirties praturtinimas

Carroll University pasieks akademinę kompetenciją per įtraukiąją kompetenciją.

Partnerysčių kūrimas ir panaudojimas

Carroll University maksimaliai padidins strateginių partnerysčių, orientuotų į inovacijas ir verslumo mąstymą, poveikį.

Strategiškai auga

Carroll University remsis mūsų praeities sėkme ir tęs savo kilimo trajektoriją sąmoningai plėsdami savo švietimo komandą, universiteto miestelio pėdsaką ir studentų skaičių.

Priėmimai

Minimalus GPA visiems bakalauro laipsniams: 2.0

Priėmimo tvarka – tarptautiniai pirmakursiai

Priėmimo tarnybai reikia pateikti šiuos įgaliojimus:

 1. Priėmimo prašymas, kurį galima pateikti bet kuriuo metu sėkmingai baigus vidurinės mokyklos jaunesniuosius metus.
 2. Akredituotos vidurinės mokyklos išrašas, rodantis pažangą siekiant baigimo reikalavimų arba jų įvykdymą.
 3. Anglų kalbos mokėjimas: pateikite anglų kalbos mokėjimo įrodymą adresu [email protected].
 4. Bandomasis pasirinkimas, Carroll University yra pasirenkamas 2022 m. rudens bandymas. Pareiškėjai gali pasirinkti pateikti ACT arba SAT balą kaip anglų kalbos mokėjimo įrodymą

Sprendimai dėl paraiškų priimami, kai jos yra užpildytos, o kandidatams nedelsiant pranešama per Tarptautinio priėmimo biurą. Kai kuriais atvejais būsimų studentų bylos perduodamos Priėmimo komisijai peržiūrėti ir imtis veiksmų. Ši institucija gali leisti įstoti į Universitetą, jei tenkinamos tam tikros sąlygos, arba gali reikalauti, kad studentas atitiktų nurodytus kriterijus. Galutinis priėmimas į Carroll atletikos, slaugos, fizinės terapijos ir ergoterapijos programas priklauso nuo to, ar pareiškėjas sugebės laikytis techninių standartų, išvardytų kataloge prie kiekvienos studijų srities, taip pat sveikatos standartų, išvardytų Carroll University sveikatos formos.

Stojantieji į universitetą, turintys negalią, neprivalo atskleisti savo negalios pareiškimo procese. Tačiau stojantysis gali nuspręsti atskleisti savo negalią Priėmimo tarnybai, jei studentas mano, kad jis neatitinka įprastų Universiteto priėmimo reikalavimų. Į negalią gali būti atsižvelgiama atsižvelgiant į bendrus studento pasiekimus, negalios įtaką jo akademiniams pasiekimams, studento sėkmės Universiteto programose, kursuose ir veikloje tikimybę.

Anglų kalbos mokėjimas:

Yra keli būdai, kaip įvykdyti Carroll University anglų kalbos mokėjimo reikalavimą:

Visi pareiškėjai

 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) (mokyklos kodas: 1101)
  • Minimalus balas: 550 (PBT) / 70 (IBT) / 8 (Essentials)
 • Tarptautinė kalbų testavimo sistema (IELTS)
  • Minimalus balas: 6
 • EIKEN Praktinio anglų kalbos mokėjimo testas
  • Minimalus balas: Įvertinimas iki 1
 • Pearsono anglų kalbos testas (PTE)
  • Minimalus balas: 50
 • Duolingo anglų kalbos testas
  • Minimalus balas: 95
 • Viskonsino anglų kalbos kaip antrosios kalbos institutas (WESLI)
  • WESLI rekomendacija sėkmingai baigus 700 lygių kursus
 • The Language Company (TLC)
  • Turi gauti išlaikytą arba aukštesnį 9 TLC lygio pažymį

Kandidatai į bakalauro studijas

 • ACT anglų kalbos balas 18 ar didesnis
 • SAT įrodymais pagrįsto skaitymo ir rašymo balas 510 ar didesnis
 • Lankykite JAV vidurinę mokyklą 3 ar daugiau metų ir užsiregistruokite į ne ESL anglų kalbos / kalbos menų klases

Pareiškėjai iš šių šalių neprivalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymo:

 • Australija
 • Kanada (išskyrus Kvebeką)
 • Airija
 • Naujoji Zelandija
 • Jungtinė Karalystė
 • Kai kurios Karibų jūros šalys gali atitikti reikalavimus, pateikusios prašymą peržiūrėti.

Bendrieji stenogramos reikalavimai: Baigti vidurinę mokyklą ir, jei taikoma, – išlaikyti baigiamuosius egzaminus ir kt. Priimame neoficialius nuorašus stojimo tikslais, jei jie yra išversti į anglų kalbą, tačiau reikalaujame, kad visi studentai pateiktų mums oficialius dokumentus iki antrojo semestro.

Kembridžo tarptautiniai A/O lygiai: priimame O ir A lygius: 5 dalykai – matematika, anglų kalba, gamtos mokslai, socialiniai mokslai ir penktasis akademinis dalykas – B ar aukštesnis O lygis gali būti naudojamas anglų kalbos mokėjimui ir C ar aukštesnis A lygio lygis gali būti naudojamas anglų kalbos mokėjimui

WAEC: reikalingas WASSCE + nutrinama kortelė + vienas iš mūsų priimtų anglų kalbos mokėjimo balų.

Stipendijos ir finansavimas

Carroll pripažįsta išskirtinius studentų pasiekimus. Šios stipendijos yra skirtos pirmą kartą pradėjusiems studentams ir yra skiriamos priėmimo metu. Studentas gali gauti tik vieną iš šių stipendijų, o sumos kiekvienais metais nedidėja.

* Dauguma stipendijų baigia savo paraiškų teikimo laikotarpį iki pavasario semestro pradžios.

Akademinės stipendijos

2022-2023 mokslo metų stipendijų sumos

Carroll University skiria atnaujinamas, automatines nuopelnų stipendijas (nereikalingas stipendijas) atvykstantiems pirmo kurso studentams priėmimo metu. Šios stipendijos yra pagrįstos kaupiamaisiais vidurinės mokyklos GPA ir standartizuotais testų balais, kai jie pateikiami. Dėl šių stipendijų nereikia peržiūrėti papildomos paraiškos! Šios atnaujinamos stipendijos svyruoja nuo 15 000 USD iki 23 000 USD per metus.

Studentui yra skiriamos nuopelnų stipendijos, atsižvelgiant į jo akademinį išsilavinimą. Tuo atveju, jei akademinė informacija laikui bėgant gerės (kaip pažymima 7-ojo semestro vidurinės mokyklos pažymoje arba pateiktuose testų baluose), Carroll peržiūrės dėl didesnių nuopelnų stipendijos, remdamasi informacija, gauta iki 2022 m. vasario 1 d.

Skyriaus / talentų stipendijos

„MacAllister“ visos studijų stipendijos

 • Pilnas mokslas kasmet ketverius metus.
 • Reikalingas specialus prašymas ir pokalbis universiteto miestelyje. Gavėjas negali gauti jokių kitų Carroll stipendijų ar dotacijų.

Yersino verslo stipendija

 • Įvairūs atsinaujinančių energijos šaltinių kiekiai.
 • Galima studijuoti apskaitos, verslo administravimo, verslo ekonomikos, finansų, sveikatos priežiūros administravimo, vadybos ir vadovavimo ar rinkodaros specialybių studentams.

Davieso Otto kolegos mokslo stipendija

 • ​Iš viso 10 000 USD; 2500 USD atnaujinama per metus.
 • Mokslo specialybės studentams. Reikalingas specialus prašymas ir pokalbis.

Inžinerijos stipendijų programa

 • Iš viso 4000–20 000 USD; 1000–5000 USD atnaujinama per metus.
 • Galimas ikiinžinerinės/taikomosios fizikos specialybės studentams. Reikalinga speciali programa.

George'o F. Kennano stipendija

 • Iš viso 5000 USD; 1250 USD atnaujinama per metus.
 • Galima studijuoti istorijos specialybės studentams. Reikalingas specialus prašymas ir pokalbis.

Sveikatos karjeros galimybių programa (HCOP)

 • Stipendijos prasideda nuo 5000 USD ir kiekvienais mokslo metais didėja.
 • Reikalavimus atitinkantys studentai yra pirmo kurso studentai iš ekonomiškai ar išsilavinimo nepalankios aplinkos.

George'o ir Geraldo Bittersų stipendija

 • 1000–3000 USD per metus.
 • Galima studentams iš Pietų Milvokio arba Cudahy vidurinės mokyklos, turintiems 2.0 ar aukštesnį GPA. Reikalinga speciali programa.

Teatro stipendijos

 • Iš viso 4000 USD; 1000 USD atnaujinama per metus.
 • Skirtas teatro specialybės studentams. Remiantis perklausa.

Muzikos stipendija

 • Įvairūs atsinaujinančių energijos šaltinių kiekiai.
 • Remiantis perklausa. Tinkamos ir pagrindinės, ir ne pagrindinės muzikos studijos.

Anne Hardy meno stipendija

 • Iš viso 1750 USD per ketverius metus.
 • Skirtas dailės ar fotografijos specialybių studentams. Reikalingas specialus prašymas ir meno aplanko pateikimas.

Les Klug fotografijos stipendija

 • 500 USD vienerių metų stipendija.
 • Galima įsigyti fotografijos specialybės studentams. Reikalingas specialus prašymas ir fotografijų aplanko pateikimas.

Jack ir Corrine Reichert apdovanota stipendija

 • Mažiausiai 2 000 USD atnaujinama per metus.
 • Galima studentams iš West Allis Central arba Nathan Hale vidurinės mokyklos, turintiems 2.0 ar aukštesnį GPA. Reikalinga speciali programa.

Waukesha valstybinis bankas

 • 1000 USD vienerių metų stipendija.
 • Galima naudotis vyresniųjų klasių mokiniams, kurie gyvena arba lanko vidurinę mokyklą Waukesha apygardoje ir rudenį planuoja lankyti Carroll visą darbo dieną. Reikalinga speciali programa.

Esporto stipendijos

 • Įvairūs atsinaujinančių energijos šaltinių kiekiai. Iki 2500 USD.
 • Šis apdovanojimas įteikiamas atvykstantiems studentams, kurie puikiai pasirodė pasirinktame esporto titule.
 • Remiantis bandymu (parašykite el. laišką vyriausiajam esporto treneriui Krisui Pullamui ([email protected]). Galimi visi atvykstantys studentai, nepriklausomai nuo specialybės.

Jei nenurodyta kitaip, stipendijos pratęsiamos ketveriems metams, kol studentas išlaiko visą darbo dieną bakalauro statusą. Studentas gali gauti tik vieną iš šių stipendijų. Tačiau galima gauti akademinę stipendiją ir papildomus apdovanojimus.

Papildomi apdovanojimai

Hilgerio tradicijos apdovanojimas

 • 500 USD per metus atnaujinama.
 • Galimi vaikai, anūkai, alumnų broliai ir seserys / esami studentai arba alumnų siuntimas; suteiktas priėmimo metu.

ROTC

 • Kintamos atsinaujinančios sumos.
 • Reikalinga speciali programa. Apsilankykite adresu marquette.edu/rotc/airforce Daugiau informacijos.

Laisvės stipendija / Geltonojo kaspino programa

 • Kintamos atsinaujinančios sumos.
 • Pasiekiamas veteranams po rugsėjo 11 d. per Yellow Ribbon GI švietimo tobulinimo programą. Kreipkitės į Registro įstaigą.

Vietos

 • Waukesha

  North East Avenue,100, 53186, Waukesha

  Klausimai