Keystone logo
Carroll University Apskaitos bakalauras
Carroll University

Apskaitos bakalauras

Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 36 400 / per year *

Stovykloje

* gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Įvadas

Jei domitės lyderyste ir mėgstate skaičiuoti skaičius bei spręsti sudėtingas problemas, jums gali tikti buhalterio karjera. Darbas finansų srityje yra daugiau nei tik čekių knygelės balansavimas. Įmonės sėkmingai veikia, kai jų finansai yra stiprūs, o darbuotojai gali priimti pagrįstus sprendimus dėl įmonės veiklos. Apskaitos laipsnis suteiks jums galimybę lanksčiai panaudoti savo matematikos, bendravimo ir santykių kūrimo įgūdžius atliekant įvairius vaidmenis visoje organizacijoje.

Carroll UniversityBuhalterinė apskaita paruošia jus efektyviai priimti sprendimus ir teikti finansines paslaugas įvairiose verslo aplinkose viešajame, privačiame ar vyriausybiniame sektoriuje.

Buhalteriai dirba įvairiose aplinkose – nuo CPA įmonių iki privačių įmonių. Sėkmingoms įmonėms, kurios išleidžia ir uždirba pinigus, reikia turėti patirties, kuri galėtų valdyti jų finansines operacijas. Ir nors buhalteriai pirmiausia yra atsakingi už šias užduotis, kiekvienas, kuris valdo skyrių ar sritį, turėdamas biudžetą, turėtų sugebėti interpretuoti duomenis ir priimti verslo sprendimus remdamasis finansine informacija.

Buhalterio laipsnis suteiks jums įvairių karjeros galimybių šioje srityje. Dirbdami „Carroll“ turėsite galimybę lankyti verslo teisės, mokesčių, audito ir kt. kursus, kai ieškosite pageidaujamos krypties. Studentai, kuriems gerai sekasi šioje griežtoje programoje, supranta logiką, yra atviri ir motyvuoti.

Studentai taip pat turi unikalią galimybę susitikti su vietiniais finansų specialistais ir absolventais per savo jaunesniuosius metus, kai jie ruošiasi reikalingai stažuotei. Kursas supažindina studentus su šiais verslo profesionalais patogioje universiteto aplinkoje, leidžiant jiems užmegzti ryšius ir sužinoti apie galimas stažuotes. Kai ateis laikas susirasti sau, dirbsite kartu su fakulteto nariais, kurie jus paskirs geriausiose CPA įmonėse ir organizacijose pietryčių Viskonsine. Dėl sėkmingos praktikos programos daugelis studentų gauna darbo pasiūlymus dar nebaigę studijų.

Mūsų programa taip pat puikiai tinka netradiciniams studentams, dirbantiems baigti bakalauro studijas arba besiruošiantiems laikyti CPA egzaminą. Siūlome pamokas naktį, kad atitiktų darbo grafikus, o dauguma studentų gali pasiekti bet kurį tikslą per dvejus metus.

Kadangi verslui keliami dideli reikalavimai, buhalterinės pareigos visada bus būtinos, todėl darbo vietų augimo ir tobulėjimo galimybės bus plačios.

Ši specialybė puikiai dera su nepilnamečiais, tokiais kaip finansai, aktuariniai mokslai, kompiuterių mokslai, informacinės technologijos, ispanų ar prancūzų kalbos.

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai