Keystone logo
Carroll University Pasaulinių studijų bakalauras
Carroll University

Pasaulinių studijų bakalauras

Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 36 400 / per year *

Stovykloje

* gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Įvadas

XXI amžiuje kiekviena problema yra globali. Bet koks vyriausybės ar verslo sprendimas gali turėti platų tarptautinį poveikį. Mes esame tarpusavyje susiję, susipainioję ir vienas nuo kito priklausomi. Pietryčių Viskonsino ekonomiką gali paveikti įvykiai Azijoje; oras, kuriuo kvėpuojame pagal Kanados aplinkosaugos taisykles, ir net mūsų sveikata dėl keisto naujo mikroorganizmo pasirodymo tropikuose. Iššūkiai atrodo didesni nei bet kada, o pasaulis mažesnis. Mūsų pasaulinė studijų programa padeda studentams suprasti sudėtingus santykius darbe ir būti įgudusiems ieškoti sudėtingų problemų sprendimų.

Įgykite gilesnį supratimą apie pasaulį už mūsų sienų

Jei jus domina tokios temos kaip politika, tarptautiniai santykiai, politikos formavimas, tvarumas ar makroekonomika, įvertinsite Carroll University tarpdisciplininę programą. Mes deriname politikos mokslų, ekonomikos, filosofijos, istorijos, religijos studijų, aplinkos mokslų ir visuomenės sveikatos kursus. Ir jūs pasirinksite akcentą, kuris prideda dėmesio ekonomikai, geopolitinėms problemoms ar pasaulio regionams. Ekonomikos takelyje galite studijuoti mikro- ir makroekonomiką, prekybos teoriją, tarptautinę ekonomiką. Problemų takelyje galite susiaurinti savo dėmesį į tokias temas kaip tarptautiniai konfliktai ir saugumas, tvarumas ar pasaulinė sveikata. O regioniniame kelyje galite sutelkti dėmesį į iššūkius, kurie yra svarbūs konkretiems pasaulio regionams, pvz., Afrikai ir Azijai, ir sužinoti apie įtampą tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių.

Klasė be ribų

„Carroll“ pasaulis tikrai yra jūsų klasė: turėsite puikių galimybių keliauti su semestro, vasaros ir net metų trukmės studijų užsienyje programomis. Papildysite savo studijas gaudami vertingų įžvalgų iš kitų kultūrų ir požiūrių. Praktikos galimybių yra daug, vietos valdžios institucijose ir agentūrose, taip pat ne pelno organizacijose.

Pasaulinių studijų kryptys sėkmingai baigė aukštąsias mokyklas ar profesines mokyklas arba pradėjo karjerą įvairiose srityse, įskaitant federalinę, valstijos ar vietos valdžią, vystymo darbą, lobizmą, ne pelno organizacijas, verslą, žurnalistiką ir politiką.

Pabrėžimai / Mažoji

Pasaulinių studijų kryptys turi pasirinkti vieną iš šių akcentų. Be pagrindinės, Carroll siūlo pasaulinių studijų šalutinį dalyką, kuris papildo daugelį studijų sričių.

  • Ekonomikos akcentas
  • Problemos Pabrėžimas
  • Regioninis akcentas
  • Mažosios pasaulinės studijos

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai