Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Įvadas

Mokymasis

Ką mes darome?

Catalyst – Kūrybinių menų ir technologijų institutas yra tarptautinė kūrybinio mokymosi bendruomenė, įsikūrusi ikoniškame Funkhauze kūrybiniame žiniasklaidos didmiestyje Berlyne.

Mūsų bakalauro, magistrantūros ir vasaros trumpieji kursai apima elektroninės muzikos kūrimą ir atlikimą, garso kūrimą, garso inžineriją, garsą vaizdinei medijai, filmų kūrimą, scenarijų rašymą, vaizdo efektus ir vaidybą.

Mūsų studentai mokosi anglų kalba kaip daugiau nei 75 tautybių bendruomenės dalis. Mokydamiesi projektiniu būdu ir bendradarbiaudami bei vadovaujami ekspertų dėstytojų, jie gali atrasti savo unikalią kūrybinę tapatybę.

Kilmė

Iš kur mes kilę?

Jau 20 metų teikiame pasaulinio lygio kūrybinės gamybos mokymus JK ir daugiau nei 7 metus Berlyne, turėdami senus prekės ženklus dBs Music Berlin ir dBs Film Berlin. Turime nusistovėjusią reputaciją teikdami įdomų, praktišką, aktualų ir įtraukiantį išsilavinimą ramioje suaugusiųjų aplinkoje.

Mūsų bakalauro laipsnis ir magistro programos Berlyne teikiamos bendradarbiaujant su Plimuto Marjono universitetu, kuris yra mūsų patvirtinimo institucija JK. Visuose viešuosiuose audituose turime nuolat puikius švietimo kokybės įvertinimus ir daugybę absolventų, dirbančių įvairiose kūrybinėse industrijose.

Metodas

Kokios galios mūsų mokymasis?

Mūsų įsitikinimas, kad „didybė užaugama negimstama“, lemia viską, ką darome. Mes suteikiame jums mokymosi ir savęs tobulinimo procesą, kuris leidžia jums sukurti geriausią save ir maksimaliai padidinti savo unikalią didybę.

Mūsų novatoriškos studijų programos yra paremtos projektiniu mokymusi. Mes naudojame progresyvų ugdymo modelį, laikydamiesi griežtų JK universiteto reikalavimų. Progresyvus mokymas yra skirtas ne tik specialių kūrybinių įgūdžių ugdymui, bet ir realaus pasaulio kasdieniams įgūdžiams, kurie ir toliau keis jūsų kasdienį gyvenimą dar ilgai po to, kai paliksite Catalyst.

Mes tikime, kad geriausias mokymasis yra įsisavinti įrangą ir maksimaliai padidinti laiką, kurį praleidžiate „darydami“. Mokymasis darant ir bendradarbiaujant su kitais yra raktas į Catalyst metodą.

Žinoma, mūsų studentai taip pat mokosi teorijos, kuri palaiko ir praturtina jų veiklą. Tačiau daryti yra svarbiausia, ir mes manome, kad mūsų pareiga yra suteikti jiems bent dalį dešimties tūkstančių valandų apgalvotos praktikos, kurią Anderso Ericssono tyrimai rodo, kad mums visiems reikia tapti tikrais ekspertais.

Įvairi kūrybinga besimokanti bendruomenė

Kai sakome, kad „Catalyst“ yra saugi erdvė svajoti apie dideles svajones, tai tikrai turime omenyje. Saugus žodis šiais laikais yra per daug vartojamas, todėl jį reikia tinkamai apibrėžti. Paprasčiausiai tai mes turime omenyje. Nesvarbu, iš kur esate kilęs (tikėjimo, kultūros, lyties, odos spalvos), siekiame sukurti erdvę, kurioje galėtumėte laisvai išreikšti save kaip kūrybingą žmogų.

Pirmiausia, mūsų mokykloje yra daugiau nei 75 skirtingų tautybių atstovai. Tai tikrai tarptautinė bendruomenė. Tačiau visada reikia nuveikti daugiau. Tai kalnas be viršūnės.

Mūsų komanda ir toliau kops į tą kalną ir kurs įtraukią bendruomenę, kuri praturtina mus visus ir leidžia mūsų studentams klestėti ir kaip kūrybingiems, ir kaip žmonėms.

Tai apima mūsų priėmimo procesą. Nėra „tinkamo pritaikymo“ jokiam mūsų kursui. Mūsų bendruomenė bus stipresnė ir turės geresnes sąlygas pasakoti istorijas, atspindinčias pasaulį, kuriame gyvename, ir ateitį, kurią norime kurti kartu.

Laukiame įvairaus amžiaus, etninių grupių, lytinės tapatybės, fizinių gebėjimų, religijų, išsilavinimo, geografinių vietovių ir gyvenimo sąlygų. Prisijunkite prie mūsų ir praneškite mums, kaip galime padaryti, kad mūsų bendruomenė jaustųsi kaip sudėtinga, bet saugi erdvė jums.

Vietos

  • Berlin

    Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

Klausimai