Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Įvadas

Mokymasis

Ką mes darome?

Catalyst yra kūrybinių menų ir technologijų mokymosi institutas, įsikūręs nepaprastame Funkhauze Berlyne. Mūsų kursai apima elektroninės muzikos kūrimą ir atlikimą, garso ir muzikos gamybą, garso inžineriją, filmų kūrimą, filmų kūrimą, vaizdo efektus ir vaidybą. Jie svyruoja nuo 4 savaičių trukmės vasaros kursų pradedantiesiems iki bakalauro ir magistro laipsnio kursų, patvirtintų mūsų JK universiteto partnerio.

Kilmė

Iš kur mes kilę?

Jau 20 metų teikiame pasaulinio lygio kūrybinės gamybos mokymus JK ir daugiau nei 7 metus Berlyne, turėdami senus prekės ženklus dBs Music Berlin ir dBs Film Berlin. Turime nusistovėjusią reputaciją teikdami įdomų, praktišką, aktualų ir įtraukiantį išsilavinimą ramioje suaugusiųjų aplinkoje.

Mūsų bakalauro laipsnis ir magistro programos Berlyne teikiamos bendradarbiaujant su Plimuto Marjono universitetu, kuris yra mūsų patvirtinimo institucija JK. Visuose viešuosiuose audituose turime nuolat puikius švietimo kokybės įvertinimus ir daugybę absolventų, dirbančių įvairiose kūrybinėse industrijose.

Metodas

Kokios galios mūsų mokymasis?

Mūsų įsitikinimas, kad „didybė užaugama negimstama“, lemia viską, ką darome. Mes suteikiame jums mokymosi ir savęs tobulinimo procesą, kuris leidžia jums sukurti geriausią save ir maksimaliai padidinti savo unikalią didybę.

Mūsų novatoriškos studijų programos yra pagrįstos projektiniu mokymusi. Mes naudojame progresyvų ugdymo modelį, laikydamiesi griežtų JK universiteto reikalavimų. Progresyvus mokymas yra skirtas ne tik specialių kūrybinių įgūdžių ugdymui, bet ir realaus pasaulio kasdieniams įgūdžiams, kurie ir toliau keis jūsų kasdienį gyvenimą dar ilgai po to, kai paliksite Catalyst.

Mes tikime, kad geriausias mokymasis yra įsisavinti įrangą ir maksimaliai padidinti laiką, kurį praleidžiate „darydami“. Mokymasis darant ir bendradarbiaujant su kitais yra raktas į Catalyst metodą.

Žinoma, mūsų studentai taip pat mokosi teorijos, kuri palaiko ir praturtina jų veiklą. Tačiau daryti yra svarbiausia, ir mes manome, kad mūsų pareiga yra suteikti jiems bent dalį dešimties tūkstančių valandų apgalvotos praktikos, kurią Anderso Ericssono tyrimai rodo, kad mums visiems reikia tapti tikrais ekspertais.

Įvairi kūrybinga besimokanti bendruomenė

Kai sakome, kad „Catalyst“ yra saugi erdvė svajoti apie dideles svajones, tai tikrai turime omenyje. Saugus šiais laikais yra per daug vartojamas žodis, todėl jį reikia tinkamai apibrėžti. Paprasčiausiai tai mes turime omenyje. Nesvarbu, iš kur esate kilęs (tikėjimo, kultūros, lyties, odos spalvos), siekiame sukurti erdvę, kurioje jaustumėtės laisvai išreikšti save kaip kūrybingą žmogų.

Pirmiausia, tarp komandos ir mokinių, mūsų mokykloje yra daugiau nei 60 skirtingų tautybių. Tai tikrai tarptautinė bendruomenė. Tačiau visada reikia nuveikti daugiau. Tai kalnas be viršūnės.

Mūsų komanda ir toliau kops į tą kalną ir kurs įtraukią bendruomenę, kuri praturtina mus visus ir leidžia mūsų studentams klestėti ir kaip kūrybingiems, ir kaip žmonėms.

Tai apima mūsų priėmimo procesą. Nėra „tinkamo pritaikymo“ jokiam mūsų kursui. Mūsų filmų, vaidybos ir VFX bendruomenė bus stipresnė ir turės geresnes galimybes pasakoti istorijas, atspindinčias pasaulį, kuriame gyvename, ir ateitį, kurią norime kurti kartu.

Laukiame įvairaus amžiaus, etninių grupių, lytinės tapatybės, fizinių gebėjimų, religijų, išsilavinimo, geografinių vietovių ir gyvenimo sąlygų. Prisijunkite prie mūsų ir praneškite mums, kaip galime padaryti, kad mūsų bendruomenė jaustųsi kaip sudėtinga, bet saugi erdvė jums.

Universiteto ypatybės

Nėra įprastos atmosferos

Pasaulinio lygio kūrybinių medijų didmiestyje Berlyne, 8 minutės tramvajumi iš Ostkreuz pro pramoninį betono gamyklų ir elektrinių kraštovaizdį, atsiveria nepaprastas ir tarptautiniu mastu unikalus Funkhaus kompleksas.

Šalia Šprė ir atsiveria vaizdas į Pläntervaldą, Berlyno istorinis Funkhausas išsiskiria kūrybine magija, kuri sukelia šypseną kiekvieno muzikanto, didžėjaus, garso inžinieriaus, prodiuserio, filmų kūrėjo, menininko, aktoriaus, atlikėjo ar kūrybinės žiniasklaidos kūrėjo, kuris įeina pro duris. .

Mokytis darant

Esame progresyvus ugdymo institutas. Vienas iš pagrindinių progresinio ugdymo komponentų yra „mokymasis dirbant“. Mūsų įrenginiai kuriami atsižvelgiant į vieną dalyką. Maksimalus „praktinės“ galimybės DARYTI tai, kas tau patinka. Tai reiškia daugiau studijų, įrangos ir patalpų, nei visi mūsų Berlyno konkurentai kartu paėmus!

Viską išsamiai rasite toliau puslapio apačioje, bet jei jums trūksta laiko, čia pateikiama greita visko apžvalga.

 • 31 muzikos/filmų įrašų ir gamybos studija
 • 110 visiškai įkeltų skaitmeninių garso „Mac“ darbo stočių
 • 9 didelės galios VFX PC darbo stotys
 • 1 didelė kino studija su žaliu ekranu
 • 2900 rezervuojamų prekių, įskaitant sintezatorius, būgnų aparatus, mikrofonus, maišymo pultus, pirminius stiprintuvus, FX, lauko įrašymo įrenginius, MIDI valdiklius, grotuvus, CDJ, gitaras, stiprintuvus, pedalus, belaides sistemas, kameras, žibintus, rūko įrenginius, filtrų rinkinius, objektyvus, patefonus ,
 • Draugiška virtuvė su nemokama kava ir arbata
 • Kelios gražios atmosferos vietos
 • Vieta prie upės su gultais ir nemokama saulės šviesa

  Priėmimai

  Patekimo reikalavimai

  Vietos

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  Klausimai