Keystone logo
CCQ Community College Of Qatar

CCQ Community College Of Qatar

CCQ Community College Of Qatar

Įvadas

Vykdydama dideles nacionalines investicijas į žmogaus vystymąsi ir iš dalies įgyvendindama Kataro nacionalinėje vizijoje 2030 išdėstytus švietimo tikslus, Kataro valstijos švietimo ir aukštojo mokslo ministerija įsteigė Kataro bendruomenės kolegiją (CCQ). CCQ tikslas yra suteikti įvairias švietimo galimybes, į kurias įeina: 2 metų akademinės programos, parengiančios studentus pereiti į ketverių metų universitetus, 2 + 2 akademinės programos, taip pat dvejų metų karjeros programos, skirtos šalies susitikimams. kritinius darbo jėgos ir darbo poreikius.

Kataro bendruomenės koledžas, bendradarbiaudamas su Hiustono bendruomenės koledžu, pirmą kartą atvėrė duris 2010 m. Rugsėjo mėn., Į Vakarų įlankos miestelį įstojus 308 dieninių studentų. Nuo tada, kai koledže kasmet didėja priėmimų skaičius. Šiandien CCQ yra sparčiausiai auganti įstaiga Katare, į kurią įeina 5000 studentų į penkis skirtingus miestelius.

Kolegija siūlo daugybę asocijuotų ir bakalauro studijų programų, kurios patenkina Kataro darbo jėgos poreikius. Tarp jų yra dvejų metų meno ir asocijuotų mokslų studijų programos studentams, norintiems pereiti į ketverių metų universitetus, didelės paklausos 2 + 2 asocijuotų ir bakalauro studijų programos bei dvejų metų ir taikomųjų mokslų studijų programos. CCQ taip pat siūlo trumpalaikį tęstinį mokymą ir parduodamų įgūdžių sertifikatus tiems, kurie nori atnaujinti savo žinias ir įgūdžius, kad taptų labiau parduodami darbo rinkoje. Be to, CCQ bendradarbiavo su keletu vietinių ir tarptautinių ketverių metų universitetų, siekdama suteikti studentams galimybę sklandžiai pereiti į universitetą, kad jie įgytų bakalauro laipsnį, neprarandant nė vieno kurso darbo patvirtinimo.

Vietos

  • Doha

    Doha, Kataras

    Klausimai