Keystone logo
Centenary College of New Jersey

Centenary College of New Jersey

Centenary College of New Jersey

Įvadas

„Centenary University“ turi 150 metų tradiciją teikti aukštos kokybės laisvųjų menų ir profesines studijas, tuo pačiu padėdamas studentams įgyti įgūdžių ir ryšių, kurių jiems reikia norint klestėti šiuolaikiniame pasaulyje.

„Centenary“ yra šiaurės vakarų Niu Džersio istorinio Skylands regiono širdyje. Tai yra privati, kartu besimokanti ir artima universiteto bendruomenė - aplinka, kurioje kiekvienas profesorius ir personalas investuoja į mūsų studentų sėkmę.

Pagrindiniame mūsų miestelyje Hackettstown, NJ, nacionalinio lygio jojimo centre ir ne miestelio mokymosi centruose mes priimame apie 1100 bakalauro studentų ir beveik tiek pat suaugusiųjų ir magistrantų. Mūsų studentai siekia savo akademinių interesų bakalauro, magistro ir profesinio pažymėjimo programose. Daugiau nei pusė mūsų etatinių profesorių yra įgiję daktaro laipsnį.

„Centenary University“ teikia akredituotas studijų programas ir išsamią mokymosi patirtį, kad parengtų studentus regioninėms ir pasaulinėms kritinės minties ir tikslingų veiksmų profesijoms palaikančioje aplinkoje, įsijungiančioje į paslaugų kultūrą.

Būti intelektualine, ekonomine ir kultūrine Skylands regiono širdimi.

Vietos

  • Hackettstown

    Jefferson Street,400, 07840, Hackettstown

    Klausimai