Keystone logo
Central European University CEU

Central European University CEU

Central European University CEU

Įvadas

Centrinės Europos universitetas yra bakalauro ir magistrantūros „kryžkelės“ universitetas, į kurį dėstytojai ir studentai iš daugiau nei 100 šalių atvyksta į tarpdisciplininį švietimą, siekia pažangių stipendijų ir sprendžia kai kurias opiausias visuomenės problemas.

CEU yra akredituota JAV, Austrijoje ir Vengrijoje ir siūlo anglų kalbos bakalauro, magistro ir doktorantūros programas socialinių, humanitarinių mokslų, teisės, vadybos ir viešosios politikos srityse. Centrinės Europos centre - Vienoje ir Budapešte - įsikūrusi CEU skiria aiškų akademinį ir intelektinį dėmesį, derindama lyginamąjį regiono istorinės, kultūrinės ir socialinės įvairovės tyrimą su pasauline gero valdymo, darnaus vystymosi ir socialinės perspektyvos perspektyva. transformacija.

Įkurta 1991 m., Kai revoliuciniai pokyčiai atmetė griežtus ortodoksus, primetamus Vidurio ir Rytų Europai, CEU remiasi prielaida, kad žmogaus klaidingumą gali atsverti kritinė diskusija apie idėjas ir kad šią kritinę dvasią galima geriausiai išlaikyti visuomenės, kuriose piliečiai turi laisvę nagrinėti konkuruojančias teorijas ir atvirai vertinti bei keisti vyriausybės politiką.

Vietos

  • 143

    Quellenstraße,51, 1100, 143

    Klausimai