Keystone logo
Central Methodist University

Central Methodist University

Central Methodist University

Įvadas

Central Methodist University , įkurtas 1854 m., Central Methodist University ketverių metų privatusis, laisvųjų menų universitetas. Pagrindinė CMU kampelienė, įsikūrusi Liberalų menų ir mokslo koledže (CLAS), įsikūrusi Fayette mieste, Misūris, kuriuose dalyvauja 1100 studentų. Daugiau nei 4000 studentų dalyvauja CMU "Graduate and Extended Studies" koledže (CGES), kuri siūlo klases internetu ir visose Misūrio ir regiono vietose. CMU yra susijęs su Jungtinių metodistų bažnyčia ir sveikina visų tikėjimų studentus.

Central Methodist University yra žinomas dėl aukštos kokybės studentų ir absolventų švietimo programų, savo vertybių centruoto mokymosi patirties ir ilgalaikių bažnytinių santykių, stiprios laisvosios meno tradicijos, jos dėmesio skiriant charakteriui ir vadovavimo plėtrai bei jos absolventų sėkmei tobulinant švietimo ir profesinės veiklos. Charakterizuojamos akademinės kompetencijos ir aktyvios, individualizuotos studentų paslaugos, programos Fayette ir valstijoje siūlomos nuotolinio mokymosi technologijomis, taip pat partnerystėmis su mokyklomis, bažnyčiomis, ligoninėmis ir kitomis aukštojo mokslo institucijomis.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Fayette

    411 Central Methodist Square, 65248, Fayette

Klausimai