Keystone logo
Centre College

Centre College

Centre College

Įvadas

Centre College siūlo daugiau nei 50 pagrindinių, nepilnamečių, ikiprofesionalų ir dvigubo laipsnio programas bei absolventų partnerystes. Galite susikurti savo specialybę pasitarę su savo patarėju. Per visą istoriją Centras tvirtai vykdė savo misiją teikti aukštesnįjį laisvųjų menų tradicijos išsilavinimą.

Centre College ir jos žmonės praeityje turėjo kuo didžiuotis ir būti dėkingi: iškilūs lyderiai, kurie nuolat teikė pirmenybę kokybei, o ne kiekybei, atsidavusių dėstytojų ir studentų kartos ir išskirtinai sėkmingas absolventų būrys. Tačiau vienodai svarbus tarp šių savybių yra ryšio su praeitimi jausmas, įprasminantis dabartį ir įkvepiantis šią tradiciją tęsti ateityje.

Centre College studentai studijuos užsienyje, turės praktikos ar mokslinių tyrimų galimybių ir baigs studijas per ketverius metus. Tiek praktikos, tiek mokslinių tyrimų patirtis iššaukia studentus peržengti mokymąsi apie pasirinktą akademinę sritį „darant“ klasėje studijuojamą discipliną. Mes pritariame pažadui apie gilų įtraukimą ir intensyvų asmeninį ugdymą su garantija. Jei pateisinsite reguliarius akademinius ir socialinius lūkesčius, įvykdysite visas tris centro įsipareigojimų dalis, arba kolegija suteiks papildomų studijų metų be studijų.

Centre College yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, kad suteiktų menų bakalauro ir mokslo bakalauro laipsnius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Danville

    West Walnut Street,600, 40422, Danville

    Klausimai