Keystone logo
Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Įvadas

Celso Lisabona gimė Rio de Žaneire miesto 20 amžiaus pradžioje. Sūnus mokytojų, jis pradėjo savo gyvenimą skiriame save politikoje, kaip tarybos ir valstybės teisės aktų leidėjas 1950. Tuo metu jis sukūrė projektus ekonominę ir socialinę svarbą ir savo iniciatyva, įkurta ir prižiūrima panaudojimo centro Bela Vista ir socialinei gerovei Darbas nepilnamečiams. Mažinti socialinę nelygybę per kokybišką išsilavinimą buvo sapnas, jūsų svajonė.

1964, jis apleista politinę veiklą, kad rado Aukštesnysis Atheneu Brazilija, kuriais siekiama vidutinės ir aukštosios mokyklos. Tęsdamas savo svajonę, sukurtas 1971 metais, universiteto draugija Celso Lisabona. Konsoliduoti savo sėkmės istoriją 1998 metais, institucija užkariauti universiteto centro padėtis, siūlanti, be kursų valdymo, graduotas sveikatai ir aplinkai.

Celso Lisboa yra geriausias universitetas centras Sveikatos ir sveikatingumo Rio de Žaneire. Su 45 metų gyvavimo institutas išugdė daugiau nei 20.000 studentų savo bakalauro kursus. Yra 14 tūkstančių kvadratinių metrų infrastruktūros ant vieno miestelio Šiaurės zona širdyje, priešais Greitkelis Sampaio stoties:

80 klasės skirstomos į 5 blokus 18 laboratorijos praktinių užsiėmimų 4 kompiuterių laboratorijose 3 auditorijos kelių sporto salė akademija biblioteka

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Rua 24 de Maio, 797 Engenho Novo – Rio de Janeiro CEP: 20950-092, , Rio de Janeiro

    Klausimai