Keystone logo
Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Įvadas

Kolegijos istorija

Viskas prasidėjo daugiau nei septynis dešimtmečius Campo Grande kaimynystėje College Afonso Celso, švietimo projekto įsipareigojusi idealams, poreikius ir kultūros Rio West zona. Pirmasis universitetų dėstytojų vienetas, įsteigtas 1969 metais, buvo ekonomikos, apskaitos ir administracinio Sreder Moacyr Bastos fakultete.

Per tuos metus mes išmokstame, kad universitete vaizdas yra kiekvieno iš jų studentai vaizdą - jų mokymą, jų žiniomis, jų pasaulėžiūros, jų gebėjimą susidoroti su kliūtimis. Ir, svarbiausia, jų sąmoningumo pilietybės. Studentas yra mūsų didžiausias turtas, mūsų veidrodis. Taigi mes niekada leisti grynai rinkos vizija švietimo sutampa su etikos vertybėmis.

Tradicija ir modernumas, kokybė akademinės kompetencijos ir novatorišką dvasią, kompetencijos ir patikimumo, technologijų pažangos ir geriausią infrastruktūrą Vakarų zona Rio de Žaneiras / RJ. Visos šios savybės apibrėžti University Center Sreder Moacyr Bastos, kuris yra ne tik geras specialistai pasirengę susidurti darbo rinkoje, bet virš visų gerų piliečių.

Mūsų misija visada buvo prisidėti prie statybos ir žinių sklaidos, leidžianti piliečiui į socialinį ir profesinį žiniasklaidos transformacijos. Ir noras pasiekti šį tikslą, nuo to momento, mes pradedame integruoti ugdymo grupę UNIESP tapo dar stipresnis per kiekvieną iš mūsų.

Misija

Mūsų misija visada buvo prisidėti prie statybos ir žinių sklaidos, leidžianti piliečiui į socialinį ir profesinį žiniasklaidos transformacijos. Ir noras pasiekti šį tikslą, nuo to momento, mes pradedame integruoti ugdymo grupė UNIESP tapo dar stipresnis per kiekvieną iš mūsų.

Infrastruktūros

Pagrindinės būstinės bendrabučiu iš University Center Sreder Moacyr Bastos yra įsikūręs Campo Grande kaimynystėje, į vakarus nuo Rio de Žaneiro savivaldybės centro. Atsižvelgdama du įėjimus, Campus yra lengva rasti ir leidžia prieigą žmonių iš skirtingų miesto dalių, o taip pat iš kitų savivaldybių.

Pagrindinis įėjimas į Campus yra Rua Trejybės inžinierius # 229 ir geresnė prieiga prie blokų A, B, C ir D švietimo kompleksas. Antrasis įrašas, esantis Rua Costa Amaral, Nr 360, yra geriausias priėjimas prie tų, skirtas blokuoti E (Statybos Evandro Lins e Silva).

Pagrindinės būstinės bendrabučiu apima, be to, klasėse, šiose srityse :. Teatro Sreder Moacyr Bastos; , Kinas kambarys prof .. Estera Figueiredo Ferraz; , Multi-sporto salė; , Laboratorijos Anatomijos ir cheminių ir biologinių mokslų; , Žiniasklaida centras ministras Francisco Dornelles, kurį daugialypės terpės auditorijoje, radijo žurnalistikos laboratorijoje, Laikraščių raštu laboratorija, laboratorinių reklamos agentūros ir reklamos ir televizijos žurnalistikos laboratorijoje; , Core teisinė praktika, suformuota dviejose laboratorijose, bandomasis biure, salėje, teisėjas kambarį, ir ypač saugomos Teismų erdvėje; , UniMSB meno galerija;.

, CIEE įdėti Sreder Moacyr Bastos; , Turas Santanderas bankininkystės paslaugos; , Biblioteka; , Parkavimo studentams, turintiems specialiųjų poreikių, mokytojų ir darbuotojų, su įvažiavimo manai Street, # 116.

Pagrindinės būstinės bendrabučiu iš University Center Srėdė Moacyr Bastos, dar apima administracines sektoriuose bakalauro, magistrantūros ir pratęsimo ir klebonijos koordinatoriams.

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brazilija

Klausimai