Keystone logo
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Įvadas

Šiuo metu jūs gaunate kolegijoje bus dalis jo istoriją: daug draugų; patirtis; naujus kelius ir karjeros plėtra turi būti pastatytas.

Niutonas yra garbė dalyvauti šiame savo gyvenimo etape ir visada bus didelio džiaugsmo dėl jų asmeninių ir profesinės sėkmės.

Aplankykite mūsų vienetus, skatinti tarp miesteliu, keistis idėjomis, studijų mainus, smagiai, patinka tiek, kiek įmanoma. Mūsų fakultetas, personalo ir struktūra esate čia: užtikrinti, kad šiuo metu yra pelningiausias įmanoma.

Jūsų ateitis: tai, ką Niutonas dar galvoja. Taigi, kai jūs pasirenkate kurti savo istoriją su mumis, mes žinome, kad jūsų tikslas yra pasitenkinimas darbu. Norėdami pasiekti savo potencialą viršūnę, suvienyti Tradicija ir modernumas geriausia struktūrą. Mes siūlome platų tradicinių bakalauro, technologijų ir atstumo, ir absolventas. Akademinis lygis yra aukštos kokybės, 80% fakulteto sudaro mokytojų ir gydytojų, modernios laboratorijos, centrai ir praktikos centruose įvairių sričių žinias ir mokslinių tyrimų ir pratęsimo programas. Be pripažintas mokymo ir dėmesio kokybe praktiškai Newton nuolat investuoja į santykių su rinka, nustatant svarbias partnerystes suteikti savo studentams su geriausiais perspektyvas ir karjeros galimybes.

Vietos

  • Belo Horizonte

    R. Mal. Foch, 15 - Grajaú, Belo Horizonte - MG, 30431-189, , Belo Horizonte

    Klausimai