Keystone logo
© Eva Dang
Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Įvadas

1919 m. Įkurtas „ Chartered Institute Of Management Accountants ®“ (CIMA) yra pirmaujanti ir didžiausia profesionali valdymo buhalterių organizacija pasaulyje.

CIMA padeda asmenims ir įmonėms pasisekti, pasinaudodama visomis valdymo apskaitos galimybėmis - ne tik apskaitoje, bet ir verslo apskaitoje.

Kartu su Amerikos atestuotų buhalterių institute (AICPA) 2012 m. Įsteigėme „Chartered Global Management Accountant“ („CGMA“) paskyrimą, siekiant suteikti nariams naują išteklių ir pripažinimo lygį.

CIMA programa remiasi unikaliais CGMA pasaulinio valdymo apskaitos principais © ir CGMA kompetencijų sąranga, kad įgalintų asmenis, turinčius aukšto lygio sugebėjimus, padėti jiems pasiekti tvarią sėkmę tiek versle, tiek finansų srityje.

Mes teikiame nuolatines profesinio tobulėjimo paslaugas, finansuojame akademinius tyrimus, plėtojame minties lyderystę, stebime profesinius standartus, prižiūrime narių etikos kodeksą ir bendradarbiaujame su išoriniais mokymo paslaugų teikėjais ir vertinimo paslaugomis, kad būtų teikiama geriausia studijų ir egzamino patirtis.

2017 m. CIMA ir AICPA nariai įsteigė Tarptautinių atestuotų profesionalių buhalterių asociaciją, siekdami suvienyti ir sustiprinti buhalterio profesiją visame pasaulyje. Atstovaudama įtakingam daugiau nei 650 000 narių ir studentų valdymui ir viešajai apskaitai tinklui, Asociacija ruošia buhalterius šiandienos iššūkiams ir rytdienos galimybėms.

Kad galėtumėte dirbti kaip buhalteris, jums reikės atitinkamos profesinės kvalifikacijos. Yra keletas kvalifikacijos teikėjų, tačiau CIMA yra pasaulinė vadybos apskaitos mokymo lyderė. Mūsų kvalifikacija yra dabartinė, novatoriška ir lemia Chartered Global Management Accountant (CGMA) statusą - vienintelį visame pasaulyje pripažintą vadybos buhalterių paskyrimą.

Kiekvienas gali mokytis pas CIMA, kad taptų CGMA. Kaip pradėsite, priklauso nuo jūsų turimos kvalifikacijos.

Vietos

  • London

    The Helicon One South Place London, EC2M 2RB, London

    Klausimai