Keystone logo
Christ's College

Christ's College

Christ's College

Įvadas

Christ's College 1959 m. Įkūrė dr. Jamesas R. Grahamas Ⅲ. Dr. Graham tėvai Jimmy ir Sophie Graham tarnavo misionieriais Kinijoje nuo 1889 iki 1940 m., Todėl dr. Graham užaugo Kinijoje. Lankydamasis Hampdeno-Sidnėjaus koledže Amerikoje, jis pajuto kvietimą grįžti į Kiniją kaip misionierius, kad padėtų taip giliai mylėtiems žmonėms. Daktaras Grahamas labai tikėjo krikščionišku švietimu ir suprato, kad reikia Taivane įsteigti kolegiją, paremtą krikščionių pagrindais.

1952 m. Dr. Graham pradėjo keliauti po JAV ir pavyko įkurti Laisvosios Kinijos krikščioniškojo koledžo asociaciją (FCCCA) ir 1959 m. Rugsėjo mėn. Įregistravo ją Kalifornijos valstijoje. Vėliau tais metais jis nusipirko žemę Kuandu ir įkūrė Christ's College su ketverių metų krikščionių liberaliųjų menų kolegijos programa. Christ's College miestelis yra gražioje plokščiakalnyje, iš kurio atsiveria vaizdas į Tamsui upę ir Gailestingumo deivės kalnų grandinę.

Dr. Grahamas taip pat įkūrė Taipėjaus apskrities laisvosios Kinijos fondą (kuris dabar yra Naujojo Taipėjaus miesto laisvosios Kinijos fondas) - teisinį ne pelno fondą, kuris kontroliuoja Kristaus koledžą ir įregistravo jį Taipėjaus apskrities vyriausybėje 1961 m. Rugsėjo 18 d. 1966 m. pavasarį Taivano vidaus reikalų ministerija pripažino Christ's College religine įstaiga ir įregistruota mokykloje (# 205648), taip oficialiai nubauddama mokyklą. Kristaus koledžas 1977 m. Buvo globojamas Presbiterionų bažnyčios Amerikos misijoje pasaulyje. 2012 m. Gegužės mėn. Kristaus koledžas buvo įregistruotas Švietimo ministerijoje, todėl tai buvo pirmoji vyriausybė, pripažinta krikščionių laisvųjų menų kolegija Taivane.

Vietos

  • New Taipei

    No.51, Ziqiang Rd., Tamsui Dist., New Taipei City 25162, Taiwan, , New Taipei

    Klausimai