Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Įvadas

Akademinė brangenybė Bankoko širdyje, Chulalongkorn University yra pirmasis ir prestižiškiausias Tailando universitetas. 1917 m. Karaliaus Vajiravudho įkurtas tėvo karaliaus Chulalongkorno garbei universitetas nuo pat savo įkūrimo garsėjo akademine kompetencija. Šiandien ji išaugo iki 26 mokymo padalinių (19 fakultetų, 3 mokyklos, 3 kolegijos, 1 institutas), kuriuose mokosi maždaug 26 000 bakalauro ir 11 000 absolventų bei 3000 dėstytojų.

Chulalongkorn University nuolat inkubavo pažangiausias programas, siekdamas skatinti savo studentų žinias, tiesioginę patirtį ir supratimą. Universitetas paskatino ir rėmė savo akademinį personalą ir tyrėjus, taip pat magistrantus kurti reikšmingas naujoves įvairiose disciplinose, kurios gali paskatinti tvarų šalies ir regiono vystymąsi. Užsiėmimai, akademiniai susitarimai ir popamokinė veikla organizuojama taip, kad užtikrintų, jog Chula absolventai bus pasirengę gyventi savo gyvenimą kaip pasaulio piliečiai, atsižvelgdami į dabartinius ir būsimus visuomenės poreikius, tuo pačiu sugebėdami pritaikyti universiteto įgytas žinias dirbti bet kurioje pasaulio vietoje ir su tarptautiniais kolegomis. Universitetas pasiūlė daug galimybių ne tik Tailando studentams, bet ir tarptautiniams studentams tęsti savo akademinę veiklą dominančioje srityje vadovaujant gerai gerbiamiems dėstytojams. Pagalba jiems bus suteikiama nuo pirmos Chula studentų dienos iki jų baigimo. Kartu su bandymais skatinti aukštojo mokslo kokybę, Chula plačiajai visuomenei taip pat teikė įvairių formų paslaugas. Jos dėstytojai ir tyrėjai pasinaudojo savo studijų ir tyrimų rezultatais, kad prisidėtų sprendžiant skubias ir beprecedentes problemas, su kuriomis susiduria visuomenė, tiek vidaus, tiek tarptautinė. Labai patyręs akademinis personalas, kompetentingi studentai ir akademinės programos, kurios be paliovos buvo atnaujintos ir pritaikytos siekiant užtikrinti jų atitikimą dabartiniams poreikiams, leido Chulalongkorn University įgyti svarbiausio Tailando nacionalinio universiteto pozicijas, o dabartinė jo misija yra tobulėti, kad taptų nacionalinis pasaulinio lygio universitetas.

Chulalongkorn University","author_url":"","source":""}" />

Mūsų „100 metų Chula Pride“ šventės jau prasidėjo! Ateik, prisijunk prie mūsų! Kartu eikime į naują Chulalongkorn University šimtmetį!

Vietos

  • Bangkok

    Phayathai Road, Pathumwan, Bangkok, 10330, Bangkok

Klausimai