Keystone logo
Chulalongkorn University Verslo administravimo bakalauras
Chulalongkorn University

Verslo administravimo bakalauras

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Verslo administravimo bakalauro arba BBA tarptautinė programa buvo įkurta siekiant parodyti mūsų įsipareigojimą Tailandui, Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui ir pasaulio bendruomenei.

BBA tarptautinė programa yra pirmoji bakalauro lygio programa, kuri Chulalongkorno universitete dėstoma tik anglų kalba. BBA tarptautinė programa skirta konkrečių sričių absolventams rengti. Tarptautinio verslo vadybos specializaciją, kurioje daugiausia dėmesio skiriama prekybos raidos ir kultūrų įvairovės supratimui, sudaro dvi studijų kryptys: Tarptautinis verslas ir Finansų analizė ir investicijos. Programoje taip pat pabrėžiama, kaip veiksmingai ir konkurencingai valdyti šioje aplinkoje. Buhalterinės apskaitos specializacija suteikia studentams išsamių žinių apie tarptautinę apskaitos praktiką, skirtą šiuolaikiniam verslo valdymui.

Studentai turės daug galimybių bendrauti su kitų tautų studentais ir rinktis praktiką tarptautinėse įmonėse ir organizacijose. Studentai gali rinktis privalomus kursus, praleisdami tam tikrą laiką užsienyje kaip mainų studentai arba pasirinkdami programos organizuojamą pažintinę kelionę. Tarptautinei BBA programai reikia išklausyti mažiausiai 137 kreditų valandas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai