Keystone logo
CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

Įvadas

NVS universitetas, Amerikos universitetas Madride, buvo įkurtas 1981 m. Jis yra pačioje Madrido širdyje, vienoje gražiausių miesto dalių. Mūsų pastatas yra lengvai pasiekiamas ir itin saugioje vietoje. Mes labai didžiuojamės galėdami pasiūlyti studentams aukštąjį Amerikos išsilavinimą, ypač pasižymintį praktiniu metodiniu požiūriu.

NVS universitetas yra neįprastai glaudžiai besimokanti bendruomenė, kuri dažnai apibūdinama kaip „kaip didelė šeima“. Administratoriai ir dėstytojai daro viską, ką gali, kad mūsų studentai jaustųsi patogiai, kai vedame juos per tai, kas galiausiai bus vienas didžiausių jų gyvenimo įvykių nepaprastai tarptautinėje aplinkoje – daugeliu atvejų užsienio šalyje. Kiekvienas mūsų NVS universiteto personalo narys ir dėstytojas yra gyvenęs arba studijavęs užsienyje, todėl suprantame savo studentų ne ispanų, kurie Madridą padaro laikinais namais, poreikius, taip pat Ispanijos studentų, kurie galiausiai baigs bakalauro studijas, poreikius. laipsnis kitur.

„American System“ privalumai

Amerikos aukštojo mokslo sistema buvo įdiegta visame pasaulyje su geriausiais ir sėkmingiausiais modeliais planetoje.

Pagrindiniai „Amerikos sistemos“ privalumai yra šie:

 • Mažesnė akademinių nesėkmių rizika. Kadangi jaunuoliai retai žino 100 % tikrumu, kuo nori užsiimti po dešimties metų, studentai neprivalo būti įtraukti į studijų sritį, o kai kuriais atvejais jau antraisiais vidurinės mokyklos metais. Studentai net neprivalo galutinai pasirinkti pradėdami studijas koledže. Studentai skatinami pasirinkti kryptį ar specialybę, tačiau tikrai nenubausti, jei persigalvos per pirmuosius dvejus studijų metus, kurie dažniausiai susiję su bendrojo išsilavinimo reikalavimais, kurie yra beveik universalūs visoms studijų programoms. Trečiųjų metų studentai turi apsispręsti, bet vėlgi, trečiųjų metų studentai paprastai turi geresnes galimybes priimti tokį sprendimą.
 • Keisti studijų programas labai paprasta, nes bendrieji kursai, kurių reikalaujama visose NVS universitete siūlomose specialybėse, išlieka vienodi, nesvarbu, ar studentas studijuoja verslą, ar žurnalistiką. Taip pat, jei studentas iš verslo pereis į žurnalistiką, verslo kursai atitinka laisvus pasirenkamuosius dalykus, įtrauktus į bendruosius kursinius darbus. Tai tikrai lanksčiausia sistema pasaulyje, ir mes tikime, kad jauniems studentams reikia laiko ir laisvės, kad sužinotų, kas jie yra, užuot akademiškai užsidarę dėl to, dėl ko vieną dieną galėtų gailėtis ir pasipiktinti.
 • Kredito sistema yra nuosekli tarp Amerikos kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, todėl perkėlimas taip pat yra gana paprastas.
 • Studentai organizuoja ir sudaro savo kursų tvarkaraščius, prižiūrimi ir vadovaujami mūsų patyrusiems dekanams.
 • Ji labiau pagrįsta praktiniu sąvokų taikymu, o ne teorija. Mes giliai tikime, kad mokiniai geriau mokosi iš tikrųjų darydami tai, ką studijuoja, nei tiesiog bandydami įsiminti duomenis. Duomenys yra svarbūs, tačiau reikia mažiau abstraktaus mąstymo būdo, kad informacija būtų tikrai išmokta.
 • Yra savaitinių užduočių, todėl mokomasi kasdien, o ne užsigrūdinti semestro pabaigoje egzaminams. Toks mokymosi įgūdžių ugdymas tampa visą gyvenimą trunkančiu turtu.
 • Nuolatinis vertinimas skatina nuoseklumą ir skatina mokinius daryti viską, ką gali, net jei egzamino ar projekto rezultatai yra prasčiau nei tikėtasi, nes jie turi daugybę galimybių pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus.
 • Studentus motyvuoja daugybė trumpalaikių tikslų, taip pat didžioji atsakomybė už studijų grafiką ir darbo krūvį.

Akademinis partneris: Endicott College

Nuo 1995 m. NVS universitetas glaudžiai bendradarbiauja su mūsų akademiniu partneriu Endicott koledžu Bostone (MA). Partnerystė, leidžianti studentams, įstojusiems į NVS universitetą, gauti Endicott College kreditus.

Baigę pirmuosius dvejus metus NVS universitete, studentai turi galimybę baigti paskutinius dvejus metus pas mus arba kreiptis dėl perkėlimo į Endicott College (mūsų sesuo Campus) arba į bet kurį Amerikos universitetą pasaulyje.

Akreditacija

1995 m. NVS universitetas ir Endicott koledžas sudarė prisijungimo sutartį, pagal kurią NVS universiteto studentai gauna Endikoto koledžo kreditus, kuriuos galima perkelti į bet kurią JAV kolegiją ar universitetą.

Endicott koledžas (Masačusetsas, JAV) yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE).

NVS universitetas yra įgaliotas Madrido bendruomenės kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM numeris 81, 1998 m. balandžio 6 d. ir BOCM numeris 134, 2019 m. birželio 7 d.).

Statistika

 • Mokiniai vienoje klasėje: 15,4
 • 15 mokinių/mokytojų santykis
 • Praktiką atliko 100% mūsų studentų
 • 600+ valandų privalomos praktikos
 • Tarptautiniai studentai iš daugiau nei 35 šalių
 • 95% įsidarbinimo lygis
 • 60% Tarptautinio fakulteto
 • 100% anglų kalba

  Priėmimai

  Priėmimo sąlygos

  • Užpildykite paraiškos formą internete.
  • Akademinė pažyma: failas, kuriame yra paskutinių ketverių metų pažymiai.
  • Jūsų kolegijos / aukštosios mokyklos rekomendacinis laiškas.
  • Nacionalinio asmens tapatybės dokumento (DNI) arba paso kopija.
  • Esė Asmeninis pareiškimas: 500–650 žodžių raštas anglų kalba, paaiškinantis, kodėl manote, kad esate geras kandidatas.
  • Stojamojo mokesčio mokėjimas internetu.

  Asmeniniai pokalbiai ir stojamieji egzaminai

  Pokalbis leis jums susitikti su Priėmimo komisijos nariu ir studentų dekanu, kad galėtume daugiau sužinoti apie jūsų pomėgius, motyvus ir užklasinius įgūdžius. Mūsų tikslas interviu metu yra atlikti atspindinčius vertinimus, kurie gerbia kiekvieną studentą.

  Stojamieji į NVS universitetą testai susideda iš dviejų dalių:

  1 dalis: anglų kalbos egzaminas. Anglų kalbos egzaminą sudaro testas žodžiu su universiteto mokytoju ir testas raštu (gramatika, žodynas ir tobulinimas). Tai yra pašalinimo testas.

  2 dalis: Matematikos testas. Jį sudaro 21 testo tipo pratimas. Matematikos testas nėra pašalinamas. Tai padeda mums įvertinti jūsų lygį ir įtraukti jus į atitinkamą dalyką, jei pradėsite studijas NVS universitete.

  Studentai, kurie negyvena Madride ir negali laikyti testų asmeniškai, galės juos laikyti nuotoliniu būdu.

  Priėmimas ir kursų tvarkaraštis

  Priėmimo komisijai įvertinus jūsų prašymą, jei būsite sėkmingas, gausite priėmimo laišką.

  Užsiregistravę galite susitikti su studentų dekanu, kad pasirinktumėte kursus ir suplanuotumėte pirmuosius mokslo metus.

  Stipendijos ir finansavimas

  NVS universitete mes labai lažiname dėl ateities. Žinome, kad kiekvieno mokinio istorija yra skirtinga, todėl visada stengėmės, kad mūsų mokykla būtų kuo prieinamesnė, skirdami stipendijas, skirtas padėti šeimoms ir pasiūlyti galimybių daugiau studentų.

  Šis paraiškų teikimo procesas yra labai konkurencingas, nes gauname daug užklausų iš aukštos kvalifikacijos studentų. Todėl paraiškas būtina pateikti kuo anksčiau.

  Studentai, pradėję studijas NVS universitete (nauji studentai), gali pretenduoti į stipendijas, gavę stojamąjį raštą iš Priėmimo skyriaus. Jei stipendijos paraiška bus priimta, potencialūs studentai turės ne daugiau kaip 10 dienų oficialiai registracijai NVS universitete.

  Tik visiškai užpildytas paraiškas svarstys ir peržiūrės Stipendijų komitetas. Paraiškos svarstomos ištisus metus ir peržiūrimos gavimo tvarka.

  Bendrieji reikalavimai

  • Pareiškėjai turi būti priimami kaip studentai.
  • Pateikite prašomus dokumentus:
   • Visiškai užpildyta stipendijos paraiškos forma.
   • Esė, paaiškinanti stipendijos paraiškos priežastis.
   • Būkite dieninių studijų studentas (rudenį ir pavasarį).
   • Atitikti prašomos stipendijos reikalavimus.
   • Nebūti jokios kitos pagalbos, skirtos tam pačiam tikslui, gavėju.

  Stipendijų rūšys

  Darbo stipendija

  Ši stipendija skirta bakalauro studijų studentams, norintiems bendradarbiauti su įvairiais universiteto padaliniais. Tai puiki galimybė universiteto studijas derinti su pirmaisiais žingsniais darbo pasaulyje.

  Norėdami gauti šią stipendiją, turite būti NVS universiteto studentas arba baigęs priėmimo procesą ir būti priimtas.

  Darbo stipendijų skaičius ribojamas iki pareigybių, kurias reikia užimti Universitete, skaičius.

  Suteikus stipendiją, studentas bus informuotas apie numatomus atlikti darbus, taip pat apie reikalingų darbo valandų skaičių.

  • Maksimali stipendija: 2400 € per mokslo metus
   • Bendra stipendijos suma bus proporcingai diskontuojama kiekvienam akademiniam semestrui.
   • Minimalus vidutinis pažymys (GPA) 2,4 (arba lygiavertis).

  Akademinė stipendija

  NVS universitete mes atlyginame už mūsų studentų pastangas ir atsidavimą. Akademinė stipendija skirta gerus akademinius rezultatus turintiems bakalauro studijų studentams. Be to, studentai, gavę šią stipendiją, turės galimybę dalyvauti mūsų socialiniuose projektuose. Mes paprašysime jūsų atlikti savanorišką darbą ir prireikus bendradarbiauti Tarptautinio studijų fondo, NVO „Cruzada por los Niños“ ir Roberto F. Kennedy fondo (CIS universiteto korporacinė socialinė atsakomybė) organizuojamuose akcijose ir renginiuose.

  Norėdami gauti šią stipendiją, turite būti NVS universiteto studentas arba baigęs priėmimo procesą ir būti priimtas.

  • Maksimali stipendija: 6000 € per mokslo metus
   • Bendra stipendijos suma bus proporcingai diskontuojama kiekvienam akademiniam semestrui.
   • Minimalus vidutinis pažymys (GPA) 2,8 (arba lygiavertis).

  Prezidento stipendija

  NVS universitete mes apdovanojame meistriškumą ir atsidavimą. Prezidento stipendija skirta bakalauro studijų studentams, turintiems nepaprastų akademinių rezultatų ir susirūpinusiems ne tik socialinių sričių, verslumo ir inovacijų srityse. Be to, studentai, gavę šią stipendiją, turės galimybę dalyvauti mūsų socialiniuose projektuose. Mes paprašysime jūsų atlikti savanorišką darbą ir prireikus bendradarbiauti Tarptautinio studijų fondo, NVO „Cruzada por los Niños“ ir Roberto F. Kennedy fondo (CIS universiteto korporacinė socialinė atsakomybė) organizuojamuose akcijose ir renginiuose.

  Norėdami gauti šią stipendiją, turite būti NVS universiteto studentas arba baigęs priėmimo procesą ir būti priimtas.

  • Maksimali stipendija: 9100 € per mokslo metus
   • Bendra stipendijos suma bus proporcingai diskontuojama kiekvienam akademiniam semestrui.
   • Minimalus vidutinis pažymys (GPA) 3,8 (arba lygiavertis).

  Elitinio talento stipendija

  NVS universitete mes palaikome aukšto lygio sportuojantį jaunų žmonių talentą ir atsidavimą. Elitinio talento stipendija skirta aukštų rezultatų pasiekusiems, akredituotiems sportininkams, turintiems gerus akademinius rezultatus.

  Norėdami gauti šią stipendiją, turite būti NVS universiteto studentas arba baigęs priėmimo procesą ir būti priimtas.

  • Maksimali stipendija: 9100 € per mokslo metus
   • Bendra stipendijos suma bus proporcingai diskontuojama kiekvienam akademiniam semestrui.
   • Minimalus vidutinis pažymys (GPA) 3,5 (arba lygiavertis).
   • Pateikite didelio našumo sporto programos sertifikatą (išskyrus Elitinio futbolo universiteto programos studentus).

  Vietos

  • Community of Madrid

   Calle de Velázquez,140, 28006, Community of Madrid

  • Beverly

   Hale Street 376, 01915, Beverly

  Klausimai