Keystone logo
CIS University Endicott International Bachelor of Science in Business Management
CIS University Endicott International

Bachelor of Science in Business Management

Community of Madrid, Ispanija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 23 649 / per year **

Stovykloje

* Rudens semestro terminas: Pavasario semestras: Lapkričio mėn.

** gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Įvadas

Verslo vadybos bakalauro programa skirta plėtoti autoritetingą perspektyvą ir asmeninio vadovavimo įgūdžius, kurių reikia sėkmingiems verslo vadovams. Pagrindinės grupės svarba visų tipų organizacinėms aplinkybėms yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie ketina siekti karjeros įvairiuose verslo ar valdymo vaidmenyse visame pasaulyje. Nuo vadovo iki generalinio direktoriaus šis takelis padeda efektyviai tvarkytis vis sudėtingesnėje aplinkoje. Galimas stažuotės vaidmuo apima žmogiškųjų išteklių plėtrą ir valdymą, vartojimo produktų valdymą, mažmeninės prekybos parduotuvių valdymą ir ne pelno organizacijų, įskaitant bendruomenės ir verslo prekybos grupes, valdymą.

Amerikos universitetų sistema

CIS University Endicott International

CIS University Endicott International siūlo programas, kurios apjungia geriausius Amerikos aukštojo mokslo modelio bruožus, kai studentai tampa aktyviais asmeninio ir profesinio augimo dalyviais, gaudami diplomus.

Amerikietiška sistema, žinoma dėl savo verslumo, siūlo lankstumą ir skatina studentų įsitraukimą bei individualumą. Rezultatas – aktyvus mokymosi procesas, kurio metu mokinių darbas ir dalyvavimas naudojami kaip sėkmės matai.

1995 m. NVS universitetas ir Endicott koledžas užmezgė partnerystę, siekdami pasiūlyti studentams daugiau išsilavinimo ir profesinių galimybių plėsti savo akiratį. CIS University Endicott International studentai įgyja bakalauro laipsnį Endicott koledže.

Akreditacija

Madrido bendruomenė įgaliojo NVS universitetą veikti kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM numeris 81, 1998 m. balandžio 6 d. ir BOCM numeris 134, 2019 m. birželio 7 d.).

Endicott koledžas yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE).

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai