Keystone logo
CIS University Endicott International Marketingo komunikacijos bakalauro laipsnis
CIS University Endicott International

Marketingo komunikacijos bakalauro laipsnis

Community of Madrid, Ispanija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 23 649 / per year **

Stovykloje

* Rudens semestro terminas: Pavasario semestro terminas: Lapkričio mėn.

** ** 2024-2025 mokslo metai. Mokestis už mokslą ir mokesčiai (2025-2026 m.) bus paskelbti 2025 m. kovo mėn. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Įvadas

Tai tarpdisciplininė programa, kuri padeda studentams suprasti, kaip organizacijos užmezga ryšį su vartotojais pasitelkdamos komunikaciją, reklamą, kūrybiškumą, viešuosius ryšius, prekės ženklo kūrimą ir naująsias technologijas (skaitmeninę rinkodarą). Studentai sužino, kaip kurti ir įgyvendinti komunikacijos ir rinkodaros strategijas globalioje ir konkurencingoje aplinkoje. Jie išmoksta reikiamų priemonių, kad galėtų perteikti žinutes, įkūnijančias įmonės ir jos produktų / paslaugų prekės ženklo vertybes ir misiją. Rinkodaros komunikacijos ir reklamos bakalauro studijų metu klasėje ugdomi rašymo ir kritinio mąstymo įgūdžiai, taip pat teorinės ir taikomosios žinios, būtinos norint dirbti šioje sudėtingoje ir daug pastangų reikalaujančioje srityje. Kursuose daugiausia dėmesio skiriama tradicinei ir socialinės žiniasklaidos rinkodarai, ryšiams su visuomene ir klientų ugdymui.

Mūsų studentai gali baigti ketverių metų universitetines studijas mūsų miestelyje ir įgyti rinkodaros komunikacijos ir reklamos bakalauro laipsnį arba pasirinkti baigti paskutinius dvejus studijų metus Endikoto koledže Bostone (mūsų seseriniame miestelyje) arba bet kuriame kitame Amerikos koledže ar universitete pasaulyje.

Amerikos universitetų sistema

NVS universitetas

"CIS University Endicott International" siūlo programas, kuriose derinami geriausi Amerikos aukštojo mokslo modelio bruožai, kai studentai, įgydami diplomus, tampa aktyviais asmeninio ir profesinio tobulėjimo dalyviais.

Amerikietiška sistema, žinoma dėl savo verslumo, siūlo lankstumą ir skatina studentų įsitraukimą bei individualumą. Rezultatas – aktyvus mokymosi procesas, kurio metu mokinių darbas ir dalyvavimas naudojami kaip sėkmės matai.

į 1995, NVS universitetas ir Endicott College sudarė partnerystę pasiūlyti studentams daugiau švietimo ir profesinių galimybių plėsti savo akiratį. CIS universiteto Endikoto tarptautiniai studentai gauna Endikoto koledžo bakalauro laipsnį.

Akreditacija

Madrido bendruomenė įgaliojo NVS universitetą veikti kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM numeris 81, 1998 m. balandžio 6 d. ir BOCM numeris 134, 2019 m. birželio 7 d.).

Endicott koledžas yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE).

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai