Keystone logo
CIS University Endicott International Tarptautinių studijų bakalauro laipsnis
CIS University Endicott International

Tarptautinių studijų bakalauro laipsnis

Community of Madrid, Ispanija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 23 649 / per year **

Stovykloje

* Rudens semestro terminas: Pavasario semestras: Lapkričio mėn.

** 2023-2024 mokslo metai. Mokestis ir mokesčiai (2024–2025 m.) bus paskelbti 2024 m. kovo mėn. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Įvadas

Tarptautinių studijų menų bakalauras yra daugiadisciplinė programa, kuri rengia studentus būti lyderiais vis labiau tarpusavyje priklausomoje pasaulinėje bendruomenėje. Ši daugiadalykė pagrindinė moko mus kritiškai nagrinėti pasaulio reikalus ir siekti aukštesnio laipsnio ir (arba) karjeros tarptautinės teisės, diplomatijos, politikos ir verslo srityse. Programa taip pat rengia karjerą vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, kurių darbas susijęs su žmogaus teisėmis, ekonomine plėtra, konfliktų sprendimu, pabėgėlių padėtimi ir kitais neatidėliotinais pasauliniais poreikiais.

Mūsų studentai gali baigti 4 metų universitetines studijas mūsų miestelyje, kad įgytų tarptautinių studijų bakalauro vardą, arba pasirinkti paskutinius dvejus studijų metus Endicott koledže Bostone (mūsų seserinis miestelis) arba bet kuriame kitame Amerikos universitete. kolegija ar universitetas pasaulyje.

Amerikos universitetų sistema

NVS universitetas

NVS universitetas siūlo programas, kurios apjungia geriausius Amerikos aukštojo mokslo modelio bruožus, kai studentai tampa aktyviais asmeninio ir profesinio augimo dalyviais, gaudami diplomus.

Amerikietiška sistema, žinoma dėl savo verslumo, siūlo lankstumą ir skatina studentų įsitraukimą bei individualumą. Rezultatas – aktyvus mokymosi procesas, kurio metu mokinių darbas ir dalyvavimas naudojami kaip sėkmės matai.

1995 m. NVS universitetas (Madridas) ir Endicott College (Bostonas, MA) užmezgė partnerystę, siekdamos pasiūlyti studentams daugiau išsilavinimo ir profesinių galimybių plėsti savo akiratį. Abi institucijos sudarė prisijungimo sutartį, pagal kurią NVS universiteto studentai gauna Endicott College kreditus.

Akreditacija

Madrido CIS universitetas, Ispanija) yra įgaliotas Madrido bendruomenės kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM numeris 81, 1998 m. balandžio 6 d. ir BOCM numeris 134, 2019 m. birželio 7 d.).

Endicott koledžas (Masačusetsas, JAV) yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE).

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai