Keystone logo
Claflin University

Claflin University

Claflin University

Įvadas

Pasauliui reikia vizionierių. Tie, kurie sugeba įsivaizduoti, ką galima ir diagramos kursą ten patekti.

Beveik prieš 150 metų, Claflin sugedo kliūtis aukštojo mokslo, todėl pirmasis Pietų Karolinos universiteto atviros visiems, nepaisant rasės. Šiandien Claflin toliau pasveikinti pavyzdinius studentus visų rasių ir lyčių kas įrodys aistra pakeisti ne tik savo aplinkybes, bet keisti pasaulį, taip pat.

Manome, kad dauguma vadovų yra pagaminti, o ne gimsta. Be to, manome, kad studentai su aistra, vientisumo ir noro dirbti turi įgimtą gebėjimą tapti ateities vizija lyderiai. Kaip Claflin studentas, jums bus užginčytos realizuoti visą savo potencialą, paliekant čia su neprilygstamą švietimo, kad bus jums gerai aukštosios mokyklos, į karjerą - ir gyvenime.

vizionierius Lyderystė

Rytojaus lyderiai turi viziją. Jie mato toliau. Jie veikia su pasaulinės perspektyvos. Visionary lyderiai įsitikinę būti novatoriškas, sukurti savo keliu, vadovautis kitų. Jie tiki savimi, nes jie supranta savo pasaulį ir yra motyvuoti, kad jis geresnis. Matome aiškią ateities viziją lyderis you-ir padės jums suprasti savo įsivaizduojamą vadovybę.

akademinės kompetencijos

Kompetencijos yra visur čia. Jis gali būti vertinamas atsižvelgiant į mūsų universitete grožio, mūsų fakultete kokybę, ir institucijų lygiu, prie kurio mūsų absolventai yra priimami. Mes esame pasiryžę padaryti, kad jūs gaunate viską, ko jums reikia, kad būtų pasiekti aukštą kompetencijos, kad studentai čia ne Claflin tikisi patys.

Gyvenimas Claflin

Mūsų bendruomenė yra glaudi, tad galimybės dalyvauti gausu. Jūs rasite visą kalendorių universiteto veiklą ir renginius, per 66 studentų organizacijoms, aštuoni brolijas ir seserijos, dinamiška studentas Vyriausybė, naudingas religinio gyvenimo, ir dar daugiau. Tai aktyvus, dalyvauja miesteliu, kur Jūs galėsite įsitraukti-anksti, ir dažnai.

Realaus pasaulio patirtį

Mūsų studentai aktyviai dalyvauti profesinės švietimo galimybes ir įgyti vertingos patirties po pamokų-ir šiame procese, jie sukurti labai įspūdingas ims skambėti. Nuo aukšto lygio mokslinių tyrimų, stažuočių ir kooperatyvų, kad studentų mainų ir studijų užsienyje, šie praktiniai patyrimai yra visose ketverius metus iš Claflin išsilavinimą.

Gyvenimas Po Claflin

Mūsų absolventai eiti toli. Jie palieka studijuoti tautos pirmaujančių studijų ir profesinių mokyklų. Jie eina į didelę sėkmės viziją lyderių pirmaujanti įmonių ir organizacijų visoje šalyje ir visame pasaulyje. Jie palieka su švietimo antra, nė vienas, kuris veda į sėkmingą karjeros ir įvykdė gyvenime.

Tolesni žingsniai

Mes sukurti vizija lyderius ginčydama savo studentus įsivaizduoti galimybes savo gyvenime. Tai ne tik apie rengia jums už karjerą. Tai apie rengiant jums tapti geriausiu "jūs" įmanoma. Ar jūs pasiruošę atlikti kaip įsivaizduojamą lyderis savo potencialą? Sužinokite daugiau apie gyvenimą keičiančių, pasaulio besikeičiančios švietimo čia Claflin universitete.

Vietos

  • Orangeburg

    400 Magnolia Street

Klausimai