Keystone logo
Claflin University Bakalauro menų Anglų
Claflin University

Bakalauro menų Anglų

South Carolina, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Claflin201

Studijavimas anglų kalbos Claflin, jums naudos iš mažos klasės dydžių, dedikuoti fakulteto ir galimybių pademonstruoti savo talentus įvairovė. Mūsų dinamiška programa parengs jums už profesinę karjerą ir suteikia tvirtą akademinį pagrindą tolesniam savo išsilavinimą aukštosios mokyklos.

Gyvenimo

Laipsnį anglų kalba yra viena iš labiausiai universalių didžiųjų prieinama studentams suinteresuoti plėtoti bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius. Kaip anglų dur ne Claflin, jums bus ištirti daug žanrų literatūros, iš pastebėtų Afrikos-Amerikos rašytojų kūrinių Williamo Shakespeare'o. Kursinių apima klases, pavyzdžiui, literatūros žanrų ir analizės Išplėstinė sudėtį, Amerikos romanas, Šekspyro, majoras Black rašytojų ir literatūros kritikos. Jums bus suteikta galimybė pasirinkti savo kursus, pagrįstus interesų srityse, kaip antai literatūros, kūrybinio rašymo, kino ar istorijos, o galandimo savo metodus rašymo, gramatikos ir sudėties.

Anglų didžiųjų at Claflin galite pasirinkti koncentraciją kūrybinio rašymo toliau plėtoti rašytinės komunikacijos įgūdžius. Kursinių į kūrybinio rašymo koncentracijos apima Išplėstinė fantastika raštu Išplėstinė Poezija Rašymas ir "Advanced" Creative literatūra rašymo dirbtuvėse.

Studentų galimybės ir patirtis

Kaip anglų didžiųjų, turėsite galimybę atlikti praktiką ir įgyti realaus pasaulio patirtį savo pasirinktoje srityje. Taip pat galite pasirinkti baigti nepilnamečius nuo kitų departamentų didinti savo rinką kai pereisite. Mūsų studentai yra skatinami pristatyti savo bakalauro mokslinių tyrimų konferencijose.

Kvalifikuoti studentai gali prisijungti prie Sigma Tau Delta International English Honor, kuri inducts naujus narius du kartus per metus. Departamentas didžiųjų, apdovanojimai studentai ir kiti įgyti vertingos patirties, dirbantys departamento paskelbimo, The Tatler naujienas. Visos anglų didžiųjų skatinami remti CLAFS (Claflin universitetas Literatūra Menas ir kino draugija) paskaitas ir kitas programas.

Karjera ir rezultatai

Anglų didžiųjų turite daug duris jiems po baigimo. Kasmet anglų absolventų skaičius nuo Claflin įvesti teisės mokyklą ir aukštosios mokyklos tokiose srityse kaip verslas, istorija, filosofija, valdžios, viešųjų ryšių, žurnalistikos, leidybos ir kolegijos administracija. Mūsų naujausi absolventai įtraukti advokatai, universitetų profesoriai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, konsultantų, kalbos patalogus, bibliotekininkai, žurnalistai ir darbuotojų federalinės vyriausybės, verslo ir nepelno sektorių. Anglų didžiųjų atsiduria didėjančią paklausą verslo ir įmonių valdymą, valstybės ir nacionalinės vyriausybės, pardavimų, prekybos ir įmonių leidyba, ir visuomenės, ir žiniasklaidos santykius.

Priėmimo reikalavimai

Studentai gali deklaruoti savo didžiųjų, kaip pirmakursių, kai jie įtraukiami į Claflin universitete. Studentai taip pat gali perduoti į anglų dur arba anglų švietimo dur per savo antrakursis, Jaunesnysis arba vyresnysis metų.Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Hons. Anglų kalbos ir kultūros studijų bakalauras
    • Hamilton, Kanada
  • Bachelor of Arts in Art History and Visual Culture
    • Lugano, Šveicarija
  • Literatūros studijų bakalauras
    • Lacey, Jungtinės Amerikos Valstijos