Keystone logo
Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Įvadas

Clarksono magistrantūros programos įtraukiamos į jūsų jau užimtą gyvenimą.

Mes suprantame, kad mūsų studentai gyvena labai įdomiai. Jie neseniai studijavę koledže ieško šio konkurencinio pranašumo. Jie yra tėvai. Jie yra būsimi gydytojai ir mokytojai. Jie yra verslininkai, novatoriai ir išradėjai. Jie dirba „Fortune 500“ įmonėse visu etatu. Jie yra savanoriai savo bendruomenėse.

Štai kodėl sukūrėme lanksčias galimybes, tinkančias prie jūsų gyvenimo būdo. Prisijungę, vietoje vienoje iš keturių mūsų vietų Niujorko valstijoje arba mišrių variantų (internetinių ir vietoje esančių variantų derinys) galite lankyti kursus jums tinkančioje erdvėje. Ne visos darbo dienos ir visos darbo dienos galimybės leidžia jums baigti savo programą savo laiku.

O geriausia dalis? Jūs gaunate aukštos kokybės, akredituotą išsilavinimą, kuris ateityje lems sėkmę jūsų srityje, dėstomas fakulteto ekspertų mažose klasėse.

Apie aukštąją mokyklą

Clarksone naujovės yra poveikis. Studentai, kurie pasirenka Clarksoną bakalauro ir profesinėms programoms, atvyksta čia su tikslu: paskleisti žinias, tyrinėti visuomenę puoselėjančias idėjas ir kurti prasmingą karjerą. Vykdydami pasauliui aktualią mokymo programą ir bendradarbiaudami su pramonės, verslo ir švietimo lyderiais, būsite pasirengę įprasminti sudėtingas sistemas, užmegzti ryšius tarp žmonių ir sričių ir rasti kūrybingų sprendimų kai kuriems šiandien labiausiai bauginantiems iššūkiams. Pagilinsite savo žinių bazę, kad paspartintumėte savo idėjų pavertimą puikiais produktais ir vadovautumėte organizacijoms, kurios daro įtaką.

Ryšiai daro įtaką. „Clarkson“ absolventų tinkle yra daugiau nei 40 000 žmonių, pilna lyderių, įkvepiančių reikšmingas organizacijas, kuriančių idėjas, pakeičiančias žmonių gyvenimą ir prasmingus ryšius su dabartine studentų grupe. Mūsų dekanai ir dėstytojai reguliariai konsultuojasi su savo patariamosiomis tarybomis, susidedančiomis iš pramonės lyderių, absolventų darbdavių, mokslinių tyrimų partnerių, ekspertų grupės konsorciumo narių ir akademinės bendruomenės kolegų. Kaip įstojęs magistrantas, galite įsitraukti į Clarksono absolventų asociacijos programas ir naudotis mūsų Karjeros centro paslaugomis, kad paspartintumėte savo profesinį tobulėjimą.

Griežtas ir asmeniškas. Clarksono fakultetas, pradedant „Fulbright“ ir Nacionalinio mokslo fondo mokslininkais, baigiant aukštos kvalifikacijos dirbančiais profesionalais ir tyrėjais, bendradarbiaujančiais su pramonės minčių lyderiais, dėstys ir pataria savo patirtimi ir tinklais. Jie gali būti susieti su gyvenimo poreikiais klasėje, nesvarbu, ar esate dirbantis tėvas, karjeros siekėjas ar bendruomenės tarnybos savanoris. Susipažinsite su fakultetu asmeniškai, nes klasių dydis yra apgalvotai mažas visose mokymosi formose: vietoje, internetu, visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną.

Verta. Clarksono švietimo metodas teikia rezultatų. „Brookings Institution“ duomenimis, Clarksono laipsnis padidina absolventų pajamas per karjerą daugiau nei 40%. „PayScale Inc.“ pagal atlyginimo potencialą Clarksoną užima 12 geriausių geriausių magistro laipsnį suteikiančių programų sąraše. O vienas iš penkių „Clarkson“ absolventų jau yra generalinis direktorius, įmonės savininkas arba eina aukštas pareigas.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

Akoladai

 • 95% švietimo programos absolventų, įdarbintų per 3 mėnesius po studijų
 • Daugiau nei 90% MBA programos absolventų įgyja vietą per 3 mėnesius po studijų
 • „Top 20“ tiekimo grandinės valdymo programa, JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, geriausios Amerikos kolegijos 2016 m
 • Geriausios veteranų kolegijos, JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, geriausios Amerikos kolegijos 2016 m .
 • „Online News MBA“ programa pripažinta viena iš geriausių 40 geriausių tautos atstovų.
 • 50 geriausių versliausių Amerikos universitetų, „Forbes“
 • Geriausios internetinės absolventų verslo programos, JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, geriausios internetinės programos

Aukštosios mokyklos misija

Kartu su Clarksono universiteto misija, absolventų mokykla yra visiškai skirta mūsų absolventų, dirbančių mokslininkų ir tyrėjų bendruomenėje, sėkmei. Mes esame įsipareigoję tobulinti pagrindinius absolventų patirties aspektus:

 • Talentingų, įvairių ir motyvuotų studentų pritraukimas, įdarbinimas ir išlaikymas
 • Teikti studentams ir dėstytojams suderintas, aukštos kokybės paslaugas
 • Pramonės ir akademinės partnerystės skatinimas, siekiant paremti mokslinių tyrimų iniciatyvų ir karjeros galimybių augimą
 • Būdamas pagrindinis visų dalykų šaltinis, absolventas

Absolventų mokyklos vizija

Būti pasaulinės klasės absolventų įdarbinimo, švietimo, tyrimų ir paslaugų centru.

Klarksono misija, vizija ir vertybės

Klarksono universiteto akademinės programos ir švietimo patirtis apima ribas ir labai skiriasi turiniu. Įstaigos švietimo ir veiklos procesų centre yra pagrindiniai tikslai ir vertybės, apibrėžiančios bendrą patirtį, formuojančią kiekvieno Clarksono studento augimą. Universitetas išdėsto savo misiją, viziją ir vertybes ir, vykdydamas strateginio planavimo procesą, naudoja šiuos tikslo ir tapatybės teiginius, kad įvertintų ir patvirtintų Clarksono vykdomą tobulėjimo kryptį ir tobulėjimą.

Mūsų miesteliai

Clarksoną sudaro trys fiziniai miestelio vietos Niujorko valstijoje.

Potsdamas - Pagrindinis mūsų miestelis, kuriame yra 640 miškingų ir kranto ploto teritorijų, yra visų bakalauro studijų programų, daugybės magistro ir daktaro laipsnių namai. programos, taip pat tyrimų centrai, sporto salės ir rezidencijos, skirtos beveik 4000 studentų.

Schenectady - Schenectady širdyje, mūsų sostinės regiono miesteliu (CRC) gyvena kelios magistrantūros ir profesinės studijų programos, K-12 informavimo programos ir daugialypės paskirties įstaiga.

Švyturys - ant Hadsono upės kranto yra Klarksono upių ir estuarijų Beacon institutas, kuris tarnauja kaip absolventų programos, novatoriški vandens tyrimai ir K-12 informavimo programos.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Potsdam

  8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • Schenectady

  80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

  • Beacon

   199 Main St., 12508, Beacon

   Klausimai