Keystone logo
Ontario International College

Ontario International College

Ontario International College

Įvadas

Ontario International College (OIC) yra patikrinta privati mokykla, tinkamai įregistruota Ontarijo švietimo ministerijoje BSID numeriu: 666777. Įsikūrusi Toronte, didžiausiame Kanados mieste ir provincijos sostinėje Ontarijuje, OIC yra įsipareigojusi siūlyti kokybišką ESL (angl. Antroji kalba), UP (pasirengimas universitetui) ir GP (absolventų rengimas) kursai studentams iš viso pasaulio.

Studijos OIC suteikia jums Pathway į universitetinį laipsnį Kanadoje, kuris atvers duris daugybei naujų galimybių ir paruoš jus ateities iššūkiams. OIC suteikia tvirtą pagrindą jūsų pažangioms studijoms, siūlydama vyriausybės akredituotus UP kursus ir griežtus ESL mokymus, išlaikydama aukštus akademinius standartus ir atidžiai atsižvelgdama į individualius kiekvieno studento poreikius.

Lankstus OIC požiūris į stojimo reikalavimus daro ją atvira ir prieinama įstaiga, tenkinančia įvairių vietinių ir tarptautinių studentų švietimo poreikius. OIC siūlo puikias patalpas. Draugiški, patyrę, atsidavę OIC instruktoriai ir darbuotojai yra skirti jūsų poreikiams tenkinti ir padėti pasiekti jūsų švietimo tikslus. Jie siūlo visiems mūsų studentams aukšto lygio asmeninę ir akademinę paramą, kad užtikrintų ne tik akademinę sėkmę, bet ir įsimintiną bei malonią patirtį Toronte.

Vietos

 • Toronto

  501 Consumers Road, North York, , Toronto

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai