Keystone logo
College For Creative Studies

College For Creative Studies

College For Creative Studies

Įvadas

College For Creative Studies (CCS) yra ne pelno siekianti privati kolegija, Mičigano švietimo departamento įgaliota suteikti bakalauro ir magistro laipsnius. CCS, esantis Detroito centre, stengiasi suteikti studentams įrankius, reikalingus sėkmingai karjerai dinamiškose ir augančiose kūrybinėse industrijose. CCS skatina studentų pasiryžimą siekti tobulumo, elgtis etiškai, vykdyti savo, kaip piliečių, pareigas ir mokytis visą gyvenimą. Turėdami pasaulinės klasės dėstytojus ir neprilygstamas galimybes studentai mokosi būti vaizdiniais komunikatoriais, kurie aktyviai naudoja meną ir dizainą visuomenės gerinimo link. Koledžas yra pagrindinis talentų tiekėjas daugybei pramonės šakų, pavyzdžiui, transporto, kino ir animacijos, reklamos ir komunikacijos, plataus vartojimo elektronikos, sportinių drabužių ir daugelio kitų sričių. Jos absolventai eksponuoja menininkus ir mokytojus, dizaino problemų sprendimus ir novatorius, taip pat kūrybinius verslo lyderius.

Įkurta Detroito meno ir amatų draugijoje, įkurta 1906 m., CCS vaidina pagrindinį vaidmenį Detroito kultūros ir švietimo bendruomenėse. Privačiame visiškai akredituotame koledže CCS priima daugiau nei 1 400 studentų, siekiančių dailės magistro laipsnių, susijusių su spalvų ir medžiagų dizainu, sąveikos projektavimu, sistemų projektavimo mąstymu ir transporto dizainu bei dailės bakalauro laipsniais reklamos dizaino, meninio ugdymo, dailės praktikos srityje ( Dailė), komunikacijos dizainas, amatų ir medžiagų studijos, pramogų menas, mados aksesuarų dizainas, iliustracijos, interjero dizainas, fotografija, produktų dizainas ir transporto dizainas. Koledžas taip pat siūlo nemokamą meninį išsilavinimą daugiau nei 4000 Detroito jaunuolių per savo bendruomenės menų partnerystės programą. Be to, Koledžo universiteto pasirengimas: menas ir dizainas yra viešoji užsakomoji vidurinė ir vidurinė mokykla, į aukštesnio lygio akademinę programą įtraukianti daugiau nei 800 studentų, ypatingą dėmesį skiriant menui ir dizainui.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Detroit

  East Kirby Street,201, 48202, Detroit

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai