Keystone logo
© Eva Dang
College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

Įvadas

Jūs eisite toli, kad rastumėte geresnes galimybes studijuoti žemės ūkio, maisto, sodininkystės ar arklių kursus. Nuolat investuodami, mes nuolat atnaujiname savo įrenginius, kad gautume naudos ne tik mūsų studentams, bet ir pramonės žmonėms, kurie tęsia savo profesinį tobulėjimą per trumpus kursus.

Praktika puikiai tinka

Jei esate praktiškas žmogus, kuris nenori visą dieną būti užstrigęs už stalo, tada mūsų kursai ir jų vedama karjera jums puikiai tinka. Atitinkama praktinė patirtis šiuolaikinėse specialistų patalpose yra visų mūsų kursų dalis.

Pramonės nuorodos

CAFRE palaiko puikius ryšius su įmonėmis ir organizacijomis , iš kurių daugelis įdarbina mūsų absolventus. Jie rodo savo paramą teikdami praktiką, kviestinius lektorius ir realaus gyvenimo kursų projektus. Įmonės taip pat aukoja gausias stipendijas, kad mūsų aukštojo mokslo studentai galėtų finansuoti laipsnio įgijimo išlaidas.

Puikios darbo perspektyvos

Studentai mokosi CAFRE, nes yra užsidegę karjera pasirinktoje studijų srityje. Mūsų rezultatai kalba patys už save - daugiau nei 92% mūsų absolventų įsidarbina arba pereina į tolesnį mokymąsi per šešis mėnesius nuo jų baigimo.

Sutelkti miesteliai

CAFRE su jumis elgiamasi kaip su asmeniu, nes darbuotojai susipažįsta su 1700 studentų trijuose mūsų miesteliuose. Darbuotojai yra draugiški ir paslaugūs bei užtikrina, kad jūs būtumėte palaikomi tiek asmeniškai, tiek akademiškai, kad pasiektumėte savo potencialą.

Finansinė parama

Turėdami konkurencingus aukštojo mokslo mokesčius ir apgyvendinimo išlaidas pastebėsite, kad studijos su CAFRE nėra tokios brangios, kaip jūs manėte. Mūsų dieninius tolesnio mokymo kursus finansuoja Žemės ūkio, aplinkos ir kaimo reikalų departamentas, ir dauguma studentų gali gauti tą finansavimą. Įmonės ir organizacijos visoje Airijoje remia studentus aukodamos stipendijas.

Universiteto gyvenimas

Jei studijuojate mūsų fonde arba Ulsterio universiteto patvirtintuose apdovanojimuose, galite tapti „asocijuotu studentu“. Jūs gausite studento kortelę, prieigą prie Ulsterio universiteto bibliotekų ir sporto centro narystę, kad galėtumėte įvardyti keletą privilegijų. Žemės ūkio technologijos pagyrimo laipsnį studijuojantys studentai yra Karalienės universiteto studentai ir gali naudotis universiteto ištekliais.

Patyrę darbuotojai

CAFRE yra aukštojo mokslo institucijos „prieigos partneris“, leidžiantis kolegijai panaudoti savo išteklius tobulinant, informuojant ir tobulinant mokymą, suteikiant papildomų darbuotojų tobulinimo galimybių.

Vis dar nebaigėte?

Baigę laipsnį , galite kreiptis į žemės ūkio ir maisto pramonės verslo magistro kursą. Tai yra Belfasto karalienės universiteto magistro laipsnis, suteiktas Loughry miestelyje, Cookstown mieste.

Vietos

  • Antrim

    Tirgracy Road,45, BT41 4PS, Antrim

    Klausimai