Keystone logo
College Of Applied Sciences, Sohar

College Of Applied Sciences, Sohar

College Of Applied Sciences, Sohar

Įvadas

Taikomųjų mokslų kolegija - Soharas yra vienas iš šešių kolegijų prie Aukštojo mokslo ministerijos, įkurtas 1990 m., Įsikūręs Soharo mieste, Šiaurės Albatinos gubernatorijoje.

Kolegijų vizija yra vaidinant gyvybiškai svarbų vaidmenį pristatant Omaną kaip besivystančią tautą, prisidedant prie taikomųjų mokslų srities ir plėtojant žinių bendruomenę, o tai patvirtina Omano kultūros normos.

Kolegijos misija yra kurti ir perduoti žinias bendradarbiaujant, orientuojant karjerą ir intensyviai bendradarbiaujant su studentais, vietos bendruomene ir darbo rinka, siekiant sukurti palankią aplinką, kuri atsispindėtų Omano vystymesi pasaulinėje arenoje. .

Kolegija suteikia inžinerijos bakalauro laipsnius šiems nepilnamečiams: mechanikos, elektrotechnikos ir chemijos inžinerijos. Kolegija taip pat suteikia informacinių technologijų bakalauro laipsnius šiems nepilnamečiams: programinės įrangos kūrimas, duomenų bazių valdymas, tinklų kūrimas ir saugumas.

Kolegijos dekanas įsipareigoja vadovauti kolegijos akademinėms, administracinėms ir finansinėms atsakomybėms su tuo, kas atitinka ir patvirtina pagrindinius kolegijos įstatymus ir kitus teisės aktus bei tai, kas juose nurodyta, ir jam padeda vykdyti misiją du pavaduotojai. dekanai.

Vietos

  • Sohar

    Sohar, Omanas

    Klausimai