Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

Įvadas

Įsikūręs ant pietryčių Atlanto pakrantėje Brunswick, pusiaukelėje tarp Savana ir Džeksonvilis, Florida, Kolegija pakrančių Gruzijoje yra bakalauro aukštasis Universiteto sistemos Gruzijoje. Kolegija užtikrina prieinamą ir interaktyvų išsilavinimą gamtos grožį ir gausiai saulės Gruzijos Golden Isles, plotas pažymėti pasaulinės klasės golfo aikštynų ir kurortuose, taip pat nuostabų įvairovės jūrų buveinių, laukinių gyvūnų ir jūros būtybių.

Studentai atrasti galimybes visais lygiais: lyderio vaidmens visose universiteto gyvenimo srityse; bendruomenės dalyvavimas, vykdant paslaugų mokymosi, hands-on taikymą klasėje medžiaga, iš savanorystės dvasią ir pasiryžimą kuriant teigiamus pokyčius; į pagyrimu programos, stažuotės, stipendijos ir stipendijos, kurie skatina natūralų smalsumą; ir on-campus įsidarbinimo galimybės ir stipendijos, kuri ne tik skatina kolegijos įperkamumą, bet ir skatinti akademinį, sporto ir veiklos programą, dalyvavimą.

Koledžo biuras Poilsis ir Wellness palaiko studentų veiklą, kuri kapitalizacija Koledžo arti dviejų didžiųjų paplūdimiai su greitai važiuoja per grindinys prie abiejų Sankt Simons Island arba Jekyll Island. Leidimai Jekyll Island išduodami fulltime studentų, suteikiant prieigą prie visų Valstybinio pajūrio žaidimų patogumais. Off-kampusie nuotykių ekskursijos į Sankt Simons Island yra Stand-up irklas laivą ir baidarės. Studentai gali imtis į vandenį, taip pat žygis paplūdimiai ir takai mūsų regioninių ekosistemų lauko nukreiptas mokymosi pakrantės aplinką, kuri yra gyvas laboratorija ir vienas iš pirmųjų paskirtų, saugomų pelkių tautos.

Kolegija siūlo bakalaureato laipsnių Amerikos studijų, biologijos mokslų, verslo administravimo, švietimo, sveikatos informatikos, matematikos, Slauga (BSN), Psichologija, viešųjų reikalų ir neseniai pridėjo laipsnį tarpdisciplininių studijų. Per aktyvų programos stažuočių ir paslaugų mokymasis, studentų komanda bendruomenės partneriais, tokiais kaip Gruzija departamento gamtos išteklių, Jekyll Island tarnybos ir Gruzijos vėžlys centras, Pietryčių Gruzijos sveikatos sistema, ir Federalinės teisėsaugos mokymo centras įdomių patirtis realaus pasaulio taikymo kursinių bendruomenėje. Studentai visoje visų disciplinų turėti prasmingą galimybes bendradarbiauti su fakulteto bendradarbiavimo autorinių ir bendrai pateikti materialinės mokslinių tyrimų ir ataskaitų.

Fakultetas pasimėgauti ir paramą mokinio sąveiką, tarnauja kaip mentoriai, patarėjų, ir net įstojusių į bylą vardu studentams ne iš klasės rengimo ir mokymo valandų. Studentai yra žinoma pagal pavadinimą, ne tik bendraklasiai, bet dėstytojams ir kitiems darbuotojams. Kolegijos vizija yra būti pasirinkimo kolegijos studentams per Gruzijos ir už jos ribų, teikti prieinamas ir išsilavinimą. Pasisako kompetenciją stipendijų ir bendruomenės dalyvavimo, Kolegija skatina mokinių lyderystę, akademinę pažangą ir laiku baigimo per studentą orientuotas programas, kurios siūlo turtingą ir įvairų mokinių patirtį.

Pažymėti gražus miesteliu, visi, bet vienas pastatas Kolegijos yra arba buvo pastatytas arba pilnai renovuotas per pastaruosius šešerius metus ir statyba prasidėjo antrą komplektą pagrindu gyventi salėje. Nuo įstojimo į Pietų Amerikos Valstijos Atletiškas konferenciją 2011 m Jūrininkų padarė savo ženklą ant sporto arenoje, laimėjo NAIA vyrų nacionalinis golfo čempionatą 2014 m. Pakrančių Gruzijos atletika programa šiuo metu palaiko aštuonis konkurencinius sporto komandų: trys vyriški komandos (krepšinio, golfo ir teniso) ir penkių moterų komandas (krepšinis, golfas, teniso, futbolo ir tinklinio). Golfo, Tenisas, ir tinklinio komandos nacionaliniu užėmė.

Tai miesteliu, kad būtų galima tiksliai apibūdinti kaip rūpestinga bendruomenė dalyvaujančių, interaktyvios studentų, dėstytojų ir darbuotojų. Studentai gali ateiti į pajūrio Gruzijoje dėl vienos priežasties, bet jie lieka daug.

Misija

Kaip valstybinės kolegijos Universiteto sistemos Gruzijos pakrančių Gruzijos kolegija bus pasirinkimo gyventojų Gruzijoje ir už jos ribų kolegija, teikiant prieinamas ir įperkamas kokybiškas išsilavinimas. Pasisako kompetenciją stipendijų ir bendruomenės dalyvavimo, Kolegija skatina studentų progresavimą ir laiku baigimo per studentą orientuotas programas, kurios siūlo turtingą ir įvairų mokinių patirtį. Studentai pasirengę prasmingų karjeros, pažangių studijų, mokymosi visą gyvenimą ir dalyvavimą pasaulio ir technologijų visuomenėje. Įstaiga teiks susieti ir bakalaureato laipsnių, kurie palaiko intelektinius, ekonominius ir kultūrinius poreikius Bendrijos ir regione.

Vizija

Pakrančių Gruzijos kolegija bus pasirinkimo kolegijos studentams per Gruzijos ir už jų ribų, teikiant išskirtinį išsilavinimą rytojaus lyderių ir piliečių per mokymąsi tarnaujant, pasaulio suvokimo ir užsiima verslumą.

Vertybės

Pakrančių Gruzijos vertybių kolegija rėmo misiją ir viziją, ir vadovauti įstaigai per besikeičiančiais laikais ir prioritetų nustatymo:

Geros kokybės švietimas:

Įsipareigojimas teikti aukštos kokybės, naujoviškų ir lanksčias mokymosi galimybes ir paslaugas prieinama studentą orientuoto aplinką, sukuriant atradimą, kad vertybės ir apima tiek paklausimą ir kūrybiškumą klimatą; tikisi studentus aktyviai atsakomybę už savo išsilavinimą; puoselėti glaudžius studentas-mokytojo obligacijas; siūlome nuolatinį vertinimą studijų programų; integruoti visas programas, kurios skatina mokinių galimybes ir sėkmę.

Patirtinis mokymasis:

Integruoti prasmingą patirtinį ir holistinį bendruomenės paslaugų miesteliu ir platesnei bendruomenei su instrukcija ir svarstymų praturtinti mokymosi patirtį, ugdant dosnumo eksploatuoti požiūrį, mokyti pilietinę atsakomybę ir stiprinti bendruomenes.

Visuotinį informuotumą:

Įsipareigojimas teikti pridėtinės vertės švietimą skatinant tarpkultūrinį supratimą, puoselėti pagarbą ir padėką tarp ir tarp studentų, dėstytojų ir darbuotojų, ir ugdyti bendradarbiavimo ryšius su tarptautinėmis programomis ir pasaulio bendruomenių.

Vadovavimas:

vadovavimo advokatas vaidmenys gerbiant profesionalumą, atsakomybę ir motyvaciją per patobulintų įgūdžių organizuojant, planuojant, problemų sprendimą ir perduoti parengti studentus susitikti rytojaus darbo jėgą bei regiono besikeičiančius vystymosi poreikius.

verslumas:

Įlieti žvalgybą ir inovacijas visoje ugdymo procese, o inkaro šiuos verslumo strategijas socialinių ir bendruomenės reikmėms.

Vietos

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    Klausimai