Keystone logo
Colorado Heights University (CHU) Dailės bakalauras Tarptautinio verslo
Colorado Heights University (CHU)

Dailės bakalauras Tarptautinio verslo

Denver, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 36 609 *

Stovykloje

* Fiksuoto dydžio mokslą visiems studentams

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Dailės bakalauras Tarptautinio verslo

Mūsų programa yra skirta pristatyti įgūdžių, kurie bus skiriami mūsų studentų visą gyvenimą. Tai apima kritinį mąstymą ir analitinius gebėjimus, įrenginys su duomenimis ir skaičiais, milžinišką tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, minkštos ir kietos įgūdžių ir patirties komunikacijos. Norėdami atlikti šį, mūsų mokymo pristato bendrus su kitomis programomis pagrindinės veiklos kompetencijas, tačiau pabrėžia, tie, kurie turės vis aktualumą 21-ajame amžiuje. Mes naudojame efektyviausius klasėje metodus, ar jie yra pažangiausius naujovės arba bandė-ir-tiesa geriausia praktika. Kadangi mūsų programa yra pastatytas naudojant verslumo objektyvą, mes siekiame suteikti studentams galimybę pritaikyti, sėkmingai ir aktyvią pasaulyje, kuris yra lygiomis priemonių pilni varginantis iššūkių ir įdomių galimybių.

Programos mokymosi tikslus

  1. Taikyti atitinkamas verslo ir valdymo priemones dinaminę 21-ojo amžiaus pasaulinės arenos
  2. Integruoti verslo funkcinių sričių išspręsti realių problemų
  3. Numatyti ir prisitaikyti prie pokyčių pasaulinėje verslo aplinkoje ir pasinaudoti profesionalių galimybių
  4. Išpažinti ir praktikuoti vientisumą
  5. pademonstruoti profesionalumą
  6. Efektyviai tyrimai, įvertinti ir analizuoti rašytinę ir kiekybinę informaciją ir gerai bendrauti

DUK/Atsakymai

K. Kas yra on-campus gyvenamųjų namų, kaip?

A. Nuolat gyventi salėse chu yra prieinamos ir įdomus. Jie pėsčiomis visiems klasėse, bibliotekoje ir kitose universiteto išteklius. Tai taip pat lengva vaikščioti išjungti kampusie daug vietos parduotuvių ir restoranų, ir tai netoli viešojo transporto.

Q. Ar aš tilptų?

A. CHU yra labai įvairių kultūrų, daugiatautę ir kelių kalbų aplinką su studentais iš daugiau nei 40 šalyse, kad dauguma studentų jaučiasi iš karto patogiai savo naujus namus toli nuo namų susiras naujų draugų, su bendros kalbos, religijos ir kultūros Dažnai pat pirmos dienos stovykloje. Jūs esate ne vieni, nes mūsų darbuotojai tiek priėmimo ir kiti skyriai, taip pat iš įvairių šalių ir kultūrų įvairovė ir visiškai suprasti klausimus jums gali turėti apie žengia į naują aplinką naujoje šalyje ir padės jums padaryti, kad perėjimas taip sklandžiai ir patogiai, kaip įmanoma.

K. Ar CHU man padėti užtikrinti CPT ir pasirinkti pozicijas?

A. Studentai, kurie F-1 būklė yra tinkamos CPT (ryšiai Praktinis mokymas) ir pasirinkti (neprivalomas praktinis mokymas), jei jie atitinka tam tikrus kriterijus. Konsultavimo darbuotojai Chu gali padėti mokiniams suprasti reikalavimus ir užbaigti dokumentus norint gauti ir gauti CPT ir / arba pasirinkti pozicijas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai