Keystone logo
Columbia College Hollywood

Columbia College Hollywood

Columbia College Hollywood

Įvadas

Columbia College Hollywood " pastatytas remiantis praktiniu mokymu ir mokymusi. Manome, kad geriausias būdas pasiruošti būsimoms galimoms pastangoms yra paskatinti kampelių kultūrą, kuri atspindi realų pasaulį. Štai kodėl mūsų programos skatina kūrybinį bendradarbiavimą skirtingose ​​disciplinose.

Nuo pirmos dienos, kai bandysite išbandyti naujus vaidmenis ir nežinomas technologijas, susijusias su kūrybinės žiniasklaidos turiniu, atliksite daugybę užduočių. Mūsų patyrusių, apdovanojimų turinčių režisierių, technikų, menininkų ir mentorių fakultetas naudoja savo žinias, kad įtrauks jus į novatoriškus mokymo metodus interaktyvioje klasėje.

Kodėl rinktis mus?

Filmų kūrėjams

Columbia College Hollywood yra kino kūrėjų kolegija, kurioje sužinosite visus filmų kūrimo aspektus. Mūsų studijų programos panardina jus į įvairius kūrybinius, techninius ir verslo įgūdžius, reikalingus norint pereiti prie neribotos verslo galimybės konkurencingoje pramonėje. Mes suteikiame jums prieigą prie kino pramonės šakos su stažuotėmis, įsidarbinimo galimybėmis, profesionalia įranga ir realia patirtimi.

Su filmų kūrėjais

Jūs dirbate su profesionaliais kino kūrėjais, kurie dalijasi savo aistra ir susieja jus su kino industrijos amatu ir verslu. Kursai skirti suprasti praktines praktines instrukcijas su principu ir teorija, todėl turėsite įgūdžių ir žinių, kad suprastumėte savo asmeninę viziją.

Pramonės prieiga

Jūs studijuosite filmų kūrimą Los Andžele, pramogų pramonės centre. Jūs turėsite prieigą prie pramonės lyderių, nuo instruktorių klasėje iki darbo profesionalių svečių kalbėtojų. Stažuotės suteiks jums realią patirtį, kurią galite įsidarbinti po baigimo.

Įranga ir įrenginiai

Jūs turėsite prieigą prie profesionalios įrangos ir įrenginių, įskaitant nuolatinius fotografavimo rinkinius, atskirus filmus ir televizijos garso takelius, skaitmeninius redagavimo rinkinius ir didelės raiškos erdvinį garso teatrą, kuriame pristatysite savo darbą. Mūsų filmų ir skaitmeninių fotoaparatų inventorizacija nuolat atnaujinama, kad būtų įtraukta profesionali įranga, kurią naudojasi profesionalūs specialistai.

Misija

Columbia College Hollywood dėsto studentus komunikacijos meno ir mokslo srityje bei įvairiapusę šiuolaikinio pasakojimo žiniasklaidą laisvųjų menų tyrinėjime. Mūsų griežtas studijų ir praktikos kursas rengia absolventus būti analitiniais mąstytojais ir veiksmingais komunikatoriais, kurie yra kūrybingi, gerai žinomi ir atsakingi, prisidedantys prie smalsios, apgalvotos ir labdaringos pasaulio bendruomenės puoselėjimo.

Filosofija

Columbia College Hollywood yra įsipareigojusi remti mokymosi bendruomenę, kuri skatina kūrybiškumą, inovacijas ir augimą per švietimą, bendradarbiavimą ir bendrą pramogų meno meilę. Mes stengiamės pateikti sudėtingą laisvųjų menų patirtį, kuri rengia studentus pilietiškumui pasaulio bendruomenėje, teikiant:

  • Mokymo programos, praturtintos praktine mokymosi patirtimi, atspindinčia tikrąjį pramogų pramonės pasaulį.

  • Projektinis kursinis darbas reikalauja, kad studentai dirbtų komandose, kad sužinotų visus filmų kūrimo proceso aspektus.

  • Įkvepiantis pramogų pramonės specialistų, turinčių patirties, padedantis mokiniams atskleisti savo kūrybinį potencialą.

  • Intymi švietimo aplinka, skatinanti kiekvieną mokinį imtis rizikos, reikalingos sukurti unikalią meninę viziją ir balsą.

  • Profesinės prieigos galimybės ir tęstinis mokymasis per pramogų pramonės ryšius, siekiant padėti absolventams sukurti kūrybiškos ir profesionalios sėkmės pagrindą.

Istorija

Columbia College Hollywood jau daugiau nei 65 metus suteikė praktinio mokymo meno srityje

Columbia College Hollywood iš pradžių buvo įkurtas 1952 m. Los Andželo MacArthur parko rajone kaip „Columbia College“ filialas Čikagoje. Mokymo programa buvo skirta sutelkti dėmesį į besiplečiančią televizijos ir radijo industriją ir pasižymėjo fakultetą, kurį sudarė dirbantys televizijos ir radijo profesionalai. 1959 m. Columbia College Hollywood atskirtas nuo Čikagos institucijos, veikė kaip nepriklausoma, privati, ne pelno siekianti kolegija.

1997 m. „ Columbia College Hollywood įkūrė savo dabartinę universiteto istorinę, buvusią „Panavision“ būstinę, svarbiausią dizainerių ir geriausių kino ir televizijos kamerų ir objektyvų gamintoją. Kolegija dabar yra centrinėje San Fernando slėnio širdyje, suteikianti studentams ir dėstytojams prieigą prie visų pagrindinių kino ir televizijos studijų Los Andželo rajone.

Studentų gyvenimas

Nesvarbu, ar svajote kurti turinį dideliame ekrane, mažame ekrane, žaidimų konsolėje ar scenoje, pristatydami savo kūrybinę viziją realiame pasaulyje ar virtualiame pasaulyje, ar nustatydami savo vietą kaip pramonės lyderis ar jūsų laivo meistras, mes esame sukūrė universiteto kultūrą, skirtą suteikti jums galimybę išrasti, formuoti, amatininkus, patobulinti savo asmeninį meno prekės ženklą ir paruošti jus rasti savo vietą begaliniame, globalizuotame žiniasklaidos kūrimo verslume pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Los Angeles

    Oxnard Street, 18618, Los Angeles

Klausimai