Keystone logo
Comenius University in Bratislava, Faculty of Mangement

Comenius University in Bratislava, Faculty of Mangement

Comenius University in Bratislava, Faculty of Mangement

Įvadas

Kodėl verta studijuoti Vadybos fakultete

Comenius universiteto Bratislavoje pavadinimas yra pasaulinio lygio kokybė.

2019 metais Comenius universiteto Vadybos fakultetas yra vienintelis Slovakijoje, kuriam suteiktas puikus įvertinimas duomenų bazėje Excellent Business School.

Vadovavimo įgūdžių panaudojimas yra universalus. Tačiau praktikoje tai tampa vis labiau pageidaujama, atsižvelgiant į pramonės automatizavimą ir robotiką, taip pat bendrų paslaugų verslo centrų ir kitų tarptautinių organizacijų plėtrą Slovakijoje. Galite įsidarbinti įmonės direktoriaus, finansų ar personalo direktoriaus, pardavimų vadovo, kokybės vadovo, rinkodaros, procesų savininko, analitiko, konsultanto ar projektų vadovo ar savo verslo vadovo pareigose. Yra daugybė galimybių ir be studijų sužinosite, kas jus traukia, kurioje srityje norite specializuotis ir profiliuoti. Studijos suteikia galimybę dalį kursų arba visą studiją baigti anglų kalba, todėl absolventai pasiruošę dirbti tarptautinėje aplinkoje. Anglų kalba yra verslo kalba, todėl stengiamės ją tobulinti savo studentuose.

Dirbame su potencialiais darbdaviais. Kelios įmonės per savo atstovus dalyvauja mokyme kaip kviestiniai lektoriai. Bendradarbiaudami su įmonių, susijusių su Verslo paslaugų centro forumu (BSCF), atstovais, parengėme ir atskirą atrankinį kursą „Sėkmės įgūdžiai – nuo universiteto iki praktikos“. Darbas su įmonėmis, verslininkais ir iškiliomis asmenybėmis praturtina mokymosi procesą, taip pat išryškina šiandien įmonėse aktualias ir naudojamas temas. Toks tarpusavio ryšys padeda studentams studijų metu priimti sprendimus specializacijos klausimais, taip pat jų karjeros keliuose. Šiandien kelios įmonės siūlo studentų praktikas ir pareigas, kurias plačiai naudoja mūsų studentai.

Bakalauro studijos (bakalauro)

Studiją sudaro daug profesinių dalykų, apimančių bendrąsias ekonomikos, ekonomikos, vadybos, rinkodaros, finansų ir teisės temas, taip pat sutelkiant dėmesį į šiuolaikines atskirų temų tendencijas bei specifinių kalbos, techninių ar pristatymo įgūdžių ugdymą. Pabrėžiamas atskirų metodų ir metodų taikymas, įskaitant taikomosios programinės įrangos įrankių naudojimą.

Magistrantūros studijos

Magistrantūros studijose siūlomos giluminės pagrindinių dalykų studijos, leidžiančios įgyti visapusiškų vadybos žinių net ir aukštesnių vadovaujančių pareigų poreikiams. Ištęstinės studijos magistrantūroje tinka kaip asmeninio ir asmeninio tobulėjimo forma dirbantiems ar verslininkams, turintiems ambicijų tobulinti ar papildyti savo žinias.

Priėmimai

Programa yra atvira kandidatams, turintiems vidurinį išsilavinimą.

Stojamojo egzamino raštu į anglų kalbos studijų programą nėra. Norint patekti, nereikia keliauti. Visas procesas vyks nuotoliniu būdu.

Stojamasis egzaminas į studijų programą, dėstomą anglų kalba (Vadyba – Am), yra žodinis ir susideda iš anglų kalbos egzamino ir motyvacinio pokalbio. Tai bus daroma vaizdo konferencijos būdu prieš komisiją.

Atliekant stojamuosius užsieniečių egzaminus, į aukštosios mokyklos rezultatus neatsižvelgiama. Slovakijos ir Čekijos kandidatai, žiūrėkite bendruosius kriterijus ir galimybes priimti rezultatus iš Slovakijos ir Čekijos vidurinės mokyklos.

Didžiausia galima balų suma, kurią galima gauti per stojamąjį egzaminą – 100 balų, o balų įvertinimas – komisijos narių balų įvertinimų vidurkis, struktūroje anglų kalba ir motyvaciniame pokalbyje anglų kalba.

Vietos

  • Bratislava

    Odbojárov,10, 820 05, Bratislava

    Klausimai