Keystone logo
Concordia College

Concordia College

Concordia College

Įvadas

Kas mes esame

Mes esame privati, Coed, ketverių metų laisvųjų menų kolegijoje. Mes daugiau nei 2100 studentų, kurie atvyksta iš 36 valstybių ir 29 pasaulio šalių ir atstovauja 38 religijas ir nominalų bendruomenė. Mes naudojame 175 dieninių fakulteto įskaitant NASA ir NSF mokslininkų, apdovanojimai kompozitorių ir rašytojų, ir nacionalinių ekspertų platų srityse.

Kur mes gyvename

Mūsų gimtasis miestas - Fargo-Moorhead - yra auganti bendruomenė beveik 30.000 studentai, yra hopping Menas ir pramogos scenos ir svaiginančio masyvas stažuočių ir įsidarbinimo galimybių.

Kaip mes mokėmės

Concordia "siūlo daugiau nei 50 didžiųjų, įskaitant 15 gerbia didžiųjų, o taip pat 12 preprofessional programų medicina, teisė, inžinerijos, odontologijos ir dar daugiau. Šimtai stažuočių ir bendradarbiavimo švietimo galimybių mieste ir visame pasaulyje teikia daug pirmų rankų profesinę patirtį.

Kur mes einame

Mūsų globalizuotame Mokymo programoje derinamos didelę studiją toli galimybes ir nurodymą septynių pasaulio kalbomis. Esame pripažintos nacionaliniu lygiu lyderis tarp bakalauro institucijomis dėl studentų, kurie įgyti pasaulinį patirties užsienyje numerį.

Ką mes veikiame?

Daugiau nei 100 studentų organizacijų - laikraščių ir literatūros žurnaluose, savanorių grupių, religinių organizacijų ir daugiau - kad būtų lengva įsitraukti ir išlikti aktyvūs. Daugiau nei trečdalis mūsų studentų organizacijos dalyvauja vienas (ar daugiau) iš mūsų 19 muzikos ansamblių ir beveik ketvirtadalis mūsų studentams dalyvauti konkurencingose ​​atletika.

Ką mes pasiekiame

Concordia studentai pasiekė 88 proc patenkinimo normą į medicinos mokyklą (10 metų patikrintą). Devyniasdešimt aštuoni procentai apklaustų Concordia absolventų darbo arba buvo leista aukštosios mokyklos per šešis mėnesius nuo baigimo. Penki mūsų studentai laimėjo prestižinius Fulbright stipendiją per pastaruosius trejus metus. Pastaraisiais metais "Concordia susirinko devyni iš prestižinių NCAA magistrantūros stipendijos.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Moorhead

    901 8th St. S.

    Klausimai