Keystone logo
Connecticut College

Connecticut College

Connecticut College

Įvadas

Griežti akademiniai standartai, novatoriški ir patrauklūs dėstytojai bei įvairi klasių mokymo programa kelia iššūkį studentams, kad jie išnaudotų visą savo intelektinį potencialą. Kolegija tikisi, kad studentai mokysis ir už klasės ribų, vykdydami tokius tyrimus, keliones ir stažuotes. Kolegija palengvina šias galimybes, manydama, kad norint patirti akademinę kompetenciją būtina patirties įvairovė. Kolegija taip pat tikisi ir tvirtai remia dėstytojų stipendijas, mokslinius tyrimus ir kūrybinį darbą, kuris skatina žmogaus žinias ir išraišką ir suteikia puikų mokymą.

XX a. Pradžioje Connecticut College buvo įkurtas tikėdamas, kad visi kvalifikuoti studentai - moterys ir vyrai - nusipelno galimybės užsitikrinti išsilavinimą. Kolegija siekia būti tokia bendruomenė, kurioje visi nariai jaustųsi patogiai, gerbtų vienas kito skirtumus ir ieškotų bendros kalbos. Kolegija skatina supratimą siūlydama įvairią akademinę ir socialinę patirtį ir yra įsipareigojusi sukurti daugiau galimybių, galimybių ir teisingumo. Kolegijos valdyme dalyvauja studentai, dėstytojai, darbuotojai, patikėtiniai ir absolventai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • New London

    Mohegan Avenue Parkway,270, 06320, New London

    Klausimai